Skocz do zawartości

Liga mistrzów


iman7

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje Ci nienawidzić: City, Malagi, PSG, Anży, Realu - oni skupują z rynku. Barca nie skupuje - Barca, United i Arsenal wychowuje ;)

Iman ja też oczywiście wole oglądać Barce, bo gra najładniejszy i najlepszy futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Najlepszej drużyny od 20 lat (dalej nie sięgam pamięcią)?

Bzdury, zobacz historie ligi mistrzów w latach 90tych rządziły kluby z włoch - 7x byli w finale LM, gdzie barcelona wylądowała tylko raz.

A dominacja barcelony [mimo ich gry w dziada na boisku na co sie patrzec nie da] jak wzystko kiedyś sie konczy...

A co do wychowanków - rzeczywiscie barcelona ich ma - importowanego messiego i fabregasa za 40 mln lub sancheza za tyle samo ...

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mar_Dal

Już napisałem że Barca w dzisiejszym meczu grała 9 wychowankami, oni sie nie kreują na najlepsza drużynę. Wśród finalistów nominowanych do Złotej piłki ostatnio zawsze przynajmniej dwóch piłkarzy Barcy (2 lata temu 3: Mesii, Iniesta, Xavi) Kreować ich mogą tlyko media i przez to właśnie pewnie Barca ma tylu hejterów. Więc zastanów się nad swoją wypowiedzią.

W pierwszym półfinale Bayern-Real, Bayern był lepszy, zoabczymy jutro jak będzie.

@jehowy

Pokaż mi drużynę z TOPu gdzie gra więcej wychowanków, Fabregas odkupiony, Messi gra w Barsie o 14 roku życia nieważne że jest argentyńczykiem, jest wychowankiem.

Odnośnie gry w dziada, to jeśli Barca gra w dziada to w co grała dzisiaj Chelsea? Barca tak gra bo przeciwnik boi się odkryć, to tylko ich wina że boją się zarzucić większy pressing i pozwalają na rozgrywanie piłki Barsie.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o grę i dominację na boisku. Ale nawet patrząc na wyniki - Milan i Juve były po trzy razy z rzędu w finale, ale wygrały tylko raz. Barca w ciągu 7 lat wygrała 3 razy (swego czasu Real miał jeszcze lepszy wynik), a od 5 czy 6 lat co roku jest w półfinale. Myślę, że tylko Real z ery Galacticos może się z nimi równać, ale nie grał tak efektownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy oglądaliście dzisiaj mecz, ale po raz kolejny antyfutbol okazuje się skuteczniejszy. Barca poprzez 3 akcje ( 2 akcje Chelsea i jedną akcję Realu) straciła cały sezon

Straciła sezon bo myślała że się samo wygra.

Jak się w La Liga nie zdobywa punktów na wyjazdach to nie ma mowy o mistrzostwie.

A pucharu Ligi Mistrzów za posiadanie pilki i ilość podań nie przyznają.

Najlepszej drużyny od 20 lat (dalej nie sięgam pamięcią)?

Może i najlepszej ale nie od 20 tylko od 2-3 lat, bo już się skończyło ;)

Wcześniej Barcelona niczym się nie wyróżniała.

Teraz udało się dzięki kilku utalentowanym młodziakom, ale Barcelona wcale nie ma dobrej szkółki, proponuje lepiej zaznajomić się z tym tematem.

Po prostu jednocześnie trafiło się kilku młodych zdolnych. Za 6 lat Barca zniknie z europejskich boisk, tak jak było 6 lat wstecz ;)

PS. Jaki antyfutbol? Chelse wygrała w dwumeczu 3:2, nieudolnośc Farsy nazywacie antyfutbolem? Spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 6 lat Barca zniknie z europejskich boisk, tak jak było 6 lat wstecz wink.gif

o czym ty piszesz?

Mistrzostwo Hiszpanii: 2004/2005, 2005/2006

Liga Mistrzów: 2005/2006

i 2 superpuchary Hiszpanii w tych latach więc chyba kompletnie nie pamiętasz lat 6 lat wstecz i ery Ronaldinho, Eto, Deco...

Co do wczorajszego spotkania, nie da się być wiecznie najlepszym i mieć non stop super formę, niestety tak się stało - trudno, spróbujemy za rok.

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy widzę, że jeszcze powinni zajrzeć do piaskownicy. Farca srarsa, real sreal dzieci po&&&&ało wam się główkach? Wczoraj był chyba najciekawszy mecz w tej edycji ligi mistrzów, Barcelona nie wygrała chociaż mogła dlatego nie jest w finale. Po co tu się spierać w stylu godnym przedszkolaków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Barcelona straciła pewnie z 50% kibiców - kibiców sukcesu.

E: paweu trzeba by tutaj dodać jeszcze przewracanie się poprzez widowiskowe zostawianie nóżki za sobą gdy coś nie wychodzi.

E2: Ciekawa była sytuacja, gdy obrońca Barcy chwycił sędziowską chorągiewkę i siłą opuścił mu ją na dół. Dlaczego on za to nie dostał kartki? Niektórym więcej wolno. Karny również dyskusyjny.

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, ze niektorzy mowia, ze chelsea zagrala antyfutbol. Zagrali defensywnie bo barcelonie sie trudniej z takimi druzynami gra. Mieli dobrac taktyke tak, zeby barcelonie bylo wygodniej?

Nie przepadam za chelsea ale trzeba jasno powiedziec, ze taktycznie zniszczyli barcelone. Do tego grali w 10 i nawet jakby grali z druzyna ze srodka premier league musieliby sie cofnac.

Jezeli chodzi o barcelone to w tej chwili nazywanie jej najlepsza na swiecie jest wrecz smieszne. Bo nie potrafi wygrac ani swoich krajowych rozgrywek ani rozgrywek na szczeblu europejskim. Zobaczymy w przyszlym sezonie czy powoli sie wypalaja, czy tez uda im sie na nowo zlapac wiatr w zagle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, jak sie gra z przewagą 1 zawodnika wygrywa 2-0 i na dodatek nie strzela karnego to sie po prostu nie zasługuje na finał LM.

Nic dodać, nic ująć. Zwłaszcza że mecz przed własną publicznością, która gwizdem witała każde podanie piłki przez drużynę z Londynu. Takich meczy się nie przegrywa zwłaszcza w półfinale, zwłaszcza jak się gra o wysoką stawkę, zwłaszcza jak się pożegnało już z tytułem w lidze. Nie zaryzykowałbym stwierdzenia, że trzy porażki z rzędu Barcelony (bo ostatni remis jest porażką) kończą jej erę dominacji w Europie, ale na pewno kończą jakiś okres, gdy inne drużyny widziały w niej faworyta do wszystkiego.

Ja widziałem tych wielkich fanów Barcelony, co skakali z kwiatka na kwiatek - 3 lata temu kibicowali ManU, Realowi, Milanowi, zaczęła wygrywać Barcelona i zmienili upodobania - po meczu z Realem w ostatnich Gran Derbi widziałem niektórych znów z szalikami Realu :)

PS. Również nie widzę niczego fantastycznego w grze Barcelony z jakimkolwiek klubem - czy to w lidze hiszpańskiej czy w LM. Cały czas ten sam scenariusz, okupowanie połowy przeciwnika, zabawa z piłką przed polem karnym i obrona do d*py (dwie bramki z Chelsea stracone w ten sam sposób, no litości). Gdzie tu jest coś ciekawego, nowego, coś co może zaskoczyć? Wystarczy włączyć sobie jakiś mecz z ligi niemieckiej czy angielskiej - akcja raz pod jedną, raz pod drugą bramką. Ciekawiej, szybciej, a i człowiek zaczyna zazdrościć, że sam tak nie potrafi.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności