Skocz do zawartości

Liga mistrzów


iman7

Rekomendowane odpowiedzi

@janpos

Ja jedynie mówię że futbol Barcy podoba mi się najbardziej bo grają do przodu. Chelsea wybrała taką taktykę i zadziałała. Lecz mnie ta gra nie przekonuje bo wolę patrzeć na futbol ofensywny.

@sindirus

W Niemczech i Anglii jest wymiana akcji, raz pod jedną, raz pod drugą bramką, ale w tych ligach nie ma takiej siły jak Barca czy Real, liga jest bardziej wyrównana. Widać po Chelsea, że jakby Barca grała w lidze angielskiej to mecze z nią wyglądałyby podobnia jak teraz w lidze hiszpańskiej.

@paweu

Tak jak mówiłem we wszystkich ligach zdarzają ssię teatry, lecz tylko na katalończyków jest nagonka.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@iman7

no widzisz to chyba kwestia gustu. Mi sie gra barcelony nie podoba bo wg mnie to jednostajne podawanie pilki miedzy soba jest zwyczajnie nudne. Duzo bardziej podoba mi sie premier league czy nawet bundesliga gdzie momentalnie przenosi sie ciezar gry z jednej strony na druga.

Zeby nie bylo watlpiwosci to musze napisac, ze wczorajszy futbol w wykonaniu chelsea tez mi sie nie podobal. No ale na pewno po stracie zawodnika nie mieli juz wyboru. Musieli sie zamorowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iman7 zdarzają się, to fakt.. ale 'najlepsza' drużyna na świecie powinna świecić przykładem.

A nagonka jest bo to co oni robią to jest perfidia. Nie wspominając już o futbolowym narcyzmie. Po każdym przegranym meczu uważają, że byli lepsi.. dla mnie to trochę żałosne..

Ilość bramek decyduje o tym kto jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie Iman7 pan nie wzoruj się na angielskiej czy niemieckiej piłce z lat 80tych (choć Chelsea już za Zoli gdy ten jako zawodnik jeszcze grał prezentowała ciekawy futbol), wtedy był to futbol taki jak pan przedstawia (nawet drużyny narodowe owy preferują) ale obie ligi prezentują zupełnie odmienny styl do tego co pan mówi proszę spojrzeć na obie drużyny Manu czy Aston Villi, nie wiem co w Chelsea jest nie tak, konstruują akcję, tak samo jak Niemcy, Borussia z rodakami gra bardzo kombinacyjną piłkę gdzie nastawieni są na atak, proszę spojrzeć jacy zawodnicy tworzą tam trzon drużyn, są to zawodnicy techniczni i jednocześnie silni i szybcy (Kagawa czy obaj skrzydłowi Bayernu, można wielu zawodników wymienić..)

prawie tak samo jak w przypadku obu Bayern ( i dziś właśnie drużynie Franka i Arjona, czyli dwóch skrzydłowych będę dopingować, choć szanuje Real, to finał jeśli w Madrycie to dla Bayernu, tak z sentymentu)

dlaczego Chelsea i Bayern finał? bo to obie drużyny, które pragną tego trofea już od bardzo dawna, i więcej pożytecznego wniesie dla ich rozwoju (Real czy Bayern przejadły mi się z tych ich gwiazdami, co upadają po każdym dotknięciu się barkami, nienawidzę też tej polskiej antypatii do jednej z tych drużyn, co często można spotkać w społeczeństwie)

marzy mi się finał

bo na taki poczekam..jeszcze wiele lat...

https://www.youtube.com/watch?v=b1i_xovIohY...feature=related

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca długo rozgrywa piłkę i wymienia podania dlatego, że przeciwnicy ustawiają się defensywnie. Uważam futbol angielski oraz niemiecki za atrakcyjny, oglądam więksozść lig (nawet polską), ale prawda jest taka że każda drużyna grając z Barcą ustawia się defensywnie, bo tym sposobem mogą ją pokonać.

Po pierwszym meczu 2 półfinału Bayern pokazał lepszy futbol i dlatego też dzisiaj im kibicuje.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 tydzień, po za tym najskuteczniejszy sezon Messiego, Xaviego, najwięcej rozegranych meczy w tym sezonie ze wszystkich sezonów Pepa, non stop kontuzję i naglę "koniec ery Barcelony i poczatek ery Realu" - litości ... !!!

Cytując Inieste - Wrócimy silniejsi

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można emocjonować się sportem, gdzie przez półtorej godziny biegają za piłką i czasem nawet gola nie strzelą :) zwłaszcza, że teraz na eurosporcie leci turniej masters w snookera ;)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jak można emocjonować się sportem, gdzie przez półtorej godziny biegają za piłką i czasem nawet gola nie strzelą :) zwłaszcza, że teraz na eurosporcie leci turniej masters w snookera :P

no jak to jak. Obejrzyj sobie finał Ligi Mistrzów w 3D (tak transmitują mecze w 3D na kanale nPremium3 HD) to zobaczysz co to znaczy prawdziwe emocje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności