Skocz do zawartości

Liga mistrzów


iman7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Liczyłem, że Milan zastosuje się do tej taktyki i zagra tak jak u siebie w pierwszym meczu. Niestety, aktorzyny przeszli dalej.

Finał - na pewno Bayern. No i chyba Real.

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patro

Proszę Cię nie ośmieszaj się, takich kompilacji na każdy zespół można znaleźć, pierwsza lepsza z brzegu:

W każdym zespole cheatują, ale tylko w Barcelonie grają piłkarze którzy w trzech znaleźli się w TOP 3 rankingu złotej piłki czy FIFA.

@Kode

Bayern dzisiaj nic nie pokazał.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patrro

Ja nie wypisuję bredni, więc się nie ośmieszam. Nie piszą o realu czy innych zespołach bo Barca w tym okresie jest najlepsza, a jak wiadomo panuje zasada "bij mistrza". Przedstawiłem Ci fakty, reszta mnie nie interesuje, tym bardziej to co jakieś pudelki wypisują. Jakby pisali o realu to byś mówił że to aktorzyny? Dla mnie EOT i pamiętaj: nothing personal.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kode

Bayern dzisiaj nic nie pokazał.

Ano, chcieli chyba na najmniejszym biegu przejść do kolejnej rundy, a tu ekipa Wengera pokazała się z bardzo dobrej strony. Fajny występ Fabiana. Bawarczycy muszą wrócić do tego co grali jeszcze kilka tygodni temu.

Oby tylko FCB i BVB nie doszły za daleko ;)

A w następnym sezonie mam nadzieję, że do LM powróci mój LFC :)

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko FCB i BVB nie doszły za daleko ;)

A ja sobie życzę takiego finału (jeśli pisząc FCB masz na myśli Barcelonę, nie Bayern :P)

A w następnym sezonie mam nadzieję, że do LM powróci mój LFC :)

Też mam taką nadzieję, ale póki co się nie zapowiada.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności