Skocz do zawartości

Liga mistrzów


iman7

Rekomendowane odpowiedzi

I ostatnia para jest już jasna. Bayern Monachium zmierzy się z Juventusem

PSG kontra Barcelona! Zlatan Ibrahimovic wraca na Camp Nou!

Real Madryt kontra Galatasaray! Kibice w Madrycie są raczej zadowoleni

Malaga zmierzy się z Borussią Dortmund! Dobre losowanie dla ekipy Polaków!

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i niestety BVB pewnie przejdzie dalej. Barcelona ma łatwo bo to PSG cienkie jak cholera ( a u siebie zagrają bez Ibry). Bayern - Juve fajny klasyk.

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy to jest szczęście ? na lepszego przeciwnika by sie lepiej zmobilizowali - miałem cichą nadzieję, że trafia na Bayern ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar tak, wypadek przy pracy Borussi, a tak w lidze ost. 5 spotkań i beznadziejne gry Bayernu:

01/12/12, 18:30 Bayern München - Borussia Dortmund 1 : 1 (0 : 0) (1 : 1) 15. Gameday 11/04/12, 20:00 Borussia Dortmund - Bayern München 1 : 0 (0 : 0) (1 : 0) 30. Gameday 19/11/11, 18:30 Bayern München - Borussia Dortmund 0 : 1 (0 : 0) (0 : 1) 13. Gameday 26/02/11, 18:30 Bayern München - Borussia Dortmund 1 : 3 (1 : 2) (0 : 1) 24. Gameday 03/10/10, 17:30 Borussia Dortmund - Bayern München 2 : 0 (0 : 0) (2 : 0) 7. Gameday

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako kibic Realu wierzę że uda się zdobyć ten 10 puchar. Ale nie mamy napastników, więc będzie mega ciężko w tym sezonie. Czekam na kogoś klasy Raula, wtedy LM będzie nasza :D

Losowanie wyszło moim zdaniem słabo jeśli chodzi o widowisko, jedynie Bayern - Juve budzi może budzić większe emocje. Reszta raczej pozamiatana.

Ale możliwe też są niespodzianki.

Real gra rewanż na wyjeździe i jeśli u siebie nie wygrają wysoko to będzie cięzko.

Barcelona w świetnym stylu rozbiła Milan i PSG może podzielić ich los. Ale zobaczymy jak graja pieniądze przeciwko kolektywowi.

Borussia wcale nie musi pokonać Malagi bo nie graja już tak koncertowo jak w fazie grupowej

Czekam na pierwsze starcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje trzymac kciuki za BVB, jak by nie patrzył przynajmniej w kawałku Polska krew.

Obcych nie ma co wspierać

Producent mebli na wymiar, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków Meble kuchenne na wymiar, szafy przesuwne, garderoby

Mała architektura ogrodowa, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków Altany ogrodowe, wiaty, drewutnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności