Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sprostujcie mnie jeżeli źle robię. (nigdy nie używałem 301)

Puściłem w .httacces

Redirect 301 / https://www.sub.stara-domena.pl/

Czyli 301 na nową subdomenę w domenie, która miała spadki.

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu kombinujecie na skróty. Jak uporają się z 301 (wyzerują moc linków przy domenach zafiltrowanych czy zbanowanych) to znowu będziecie włosy rwać przez 100 stron postów i trząść gaciami przed podniesieniem słuchawki, czy przypadkiem Klient nie zada Pytania: co jest k*rwa, miało być tak pięknie :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pingwin mi wychędożył dwie frazy. Łaskawie jedną wyniósł aż o dwie pozycje. Żyć nie umierać.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku 3 domeny, dla których zrobiłem testowo przekierowanie 301 po 2 dni po pingwinie, oberwały wczoraj ponownie - 10/-20 pozycji, więc nie cieszyłbym się za bardzo :/

Po przekierowaniu były linkowane seokami płatnymi

Widać, że płatne seokatalogi są winne albo problem leży po stronie samych stron. Linkowanie z samych katalogów jest mocno nierozważne.

Treningi WattUp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie pingwin = regularny filtr, tyle że nadawany nie ręcznie a z algorytmu na podstawie kryteriów takich jak wykrycie nienaturalnych linków lub przeoptymalizowanie treści

zmniejszenie natężenia słów kluczowych w treści potrafi nieznacznie poprawić pozycję (moje obserwacje), zmiany w linkowaniu nie mają na nią wpływu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu kombinujecie na skróty...

A co mam robić? Mam ratę kredytu do spłacenia ;)

p.s. spoko postawię dzisiaj nowych 6

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki są coraz lepsze. Na niektore frazy turystyczne (miasta) jest fajny meksyk. Nie podam fraz bo być może nielot wywalił zbyt wysoko czyjeś zaplecze, a nie będe G udowadniał jego miernoty czyimś kosztem ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności