Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki są coraz lepsze. Na niektore frazy turystyczne (miasta) jest fajny meksyk. Nie podam fraz bo być może nielot wywalił zbyt wysoko czyjeś zaplecze, a nie będe G udowadniał jego miernoty czyimś kosztem ;)

https://www.google.pl/#q=tunezja&hl=pl&...584&bih=759

5 stron zaplecza w top 10, w tym bodaj 4 jednej strony ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pozycje spadają i rosną ;) Algorytm zmienia się cały czas, warto pamiętać ;)

Oferujemy usługi z zakresu pozycjonowania stron internetowycha a także tworzenia stron. Pozycjonowanie płatne tylko za wyniki, wystawiamy F. VAT. Zparaszamy do kontaktu w godzinach od 9:00 nawet do późnych godzin wieczornych, chętnie doradzimy, pomożemy.

gg:3124038, email: info@goneett.pl, tel. 792-899-097, NIP: 716-265-12-92, REGON: 060360832

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak, oczywiście nie zajmuję sie pozycjonowanie profesjonalnie, ale tylko hobbistycznie, strona 26. poleciała w górę i to bardzo, wszystkie frazy o 10-20 pozycji. Na 8 fraz wszystkie nagle top 10, minimum 20. I teraz najlepsze. Od tamtego czasu w ogóle nie linkowałem do swojej strony pozycjonowanej. A pozycje cały czas były takie same, bez zmian. Niedawno dodałem kilka linków z zaplecza, które przygotowywałem od dawna do tego. Zaplecze tematyczne, unikalne itp. Na anchory dodane do zaplecza od razu p[o zaindeksowaniu domena pozycjonowana leci w dół. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tyłku dostały domeny co mają słaby współczynnik linków silnych do linków spamowych. Zatem istnieją trzy drogi. Wywalić linki spanowe albo je wzmocnić albo dopakować nowe silne linki.

W pingwinie uwzględniono też przeoptymalizowanie wtryn i tyle w temacie pingwina a wątek na 100 podstron i zero kontruktywnych wniosków. Może niektórzy powinni się przebranżowić.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tyłku dostały domeny co mają słaby współczynnik linków silnych do linków spamowych. Zatem istnieją trzy drogi. Wywalić linki spanowe albo je wzmocnić albo dopakować nowe silne linki.

W pingwinie uwzględniono też przeoptymalizowanie wtryn i tyle w temacie pingwina a wątek na 100 podstron i zero kontruktywnych wniosków. Może niektórzy powinni się przebranżowić.

wnioski to są co stronę :D z tym że z góry obalam Twój bo miałem same mocne linki na stronie która poleciała, natomiast spamowa strona którą za 10zł "pozycjonowałem" w seopilot przez miesiąc i od 2 tyg to "pozycjonowanie" jest wyłączone zyskała całkiem dobre pozycje i cały czas się trzyma ;) no i jaki Twoim zdaniem mają współczynnik linków słabych do mocnych spamowe strony, zaplecza, precle i błędy 404 wiszące do tej pory w topach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie Ci odpisać bo nie wiem jakie miałeś linki. Ja mówię na podstawie analizy dużych stron których linkii analizowałem. Zawsze znajdziesz jedną czy dwie strony co to potwierdzają wyjątek od reguły.

Edit: analizowałem kilkanaście stron.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdziesz jedną czy dwie strony co to potwierdzają wyjątek od reguły.

ano - mam taki przypadek - dużo prawdziwych, mocnych linków tematycznych z dość zaufanych witryn i strona zjedzona przez Pingwina.... no chyba, ze przez dobrą optymalizację, ale nie zrobioną przesadnie....

5 stron zaplecza w top 10, w tym bodaj 4 jednej strony ;-)

Podobnie jest w innych nawet mocniejszych frazach. Najlepiej jak ta 'dobra' strona jest niżej w top10 niż jej zaplecza..... :D

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee no teraz to już jest jakiś skandal!

Pierwsze miejsce = https://mechanika-rakowa56.pl/

A ja z niego poleciałem w kosmos, wróciłem na 2gie, a teraz już 15..

Śmiech na sali..

Jeszcze przeskoczyła mapki, które były nie do ruszenia..

Nie mam mocy, widać po Pingwinie wygrywa brak linków i same słowa kluczowe..

Hola! TOP1 na frazę, której nawet połowy nie ma w tekście..

Zresztą praktycznie cała 1sza strona to tego typu śmieci.

I teraz kto jest mądry odnośnie logiki pingwina?

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam mocy, widać po Pingwinie wygrywa brak linków i same słowa kluczowe..

Hola! TOP1 na frazę, której nawet połowy nie ma w tekście..

Zresztą praktycznie cała 1sza strona to tego typu śmieci.

identyczna sytuacja u mnie w całym top3 na dwie frazy, które mnie interesują

dziwne było że strony praktycznie bez linków wskoczyły na topa, jedną z nich potraktowałem swlem, aby zobaczyć co się stanie i nie spadła ani nie skoczyła, dalej stoi jak stała (chociaż 250linków może być za mało na jakikolwiek efekt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten pingwin... Są dwie opcje moim zdaniem:

1) Jest tak spieprzony, że robi co chce, jak chce i nikt nie wie o co chodzi

2) Jest tak doskonale skonstruowany, że rozgryzienie go graniczy z cudem

Ja obstawiam pierwszą opcję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna zabawa jest z SWLem i starymi śmietnikami :D Wystarczy trochę dopalić śmieci i lecą do top 1 a dobre strony na top 10. Gratuluje pingwinowi...

To były tylko testy. Już tak nie robię, po prostu ot to cały Pingwin.

Chcieli nas oduczyć linkowania, a zapomnieli że na tym polega ich główny algorytm.

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mocno śrubę docisnęli i prawdopodobnie ją poluzują, ale tylko troszeczkę. Pamiętajcie, ze pingwin jest prawdopodobnie odpalany cyklicznie jak panda, więc teoretycnie nie było jeszcze szansy, zeby jakaś domena wyszła spod jego jarzma. Stanie się to ewentualnie na dniach.

Na bank musiał być spełniony więcej niż jeden czynnik, aby domena dostała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności