Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Jest lepiej...na szybkie pożyczki częstochowa sam xrumer jest tylko w całym top30, potem już się przeplata z paroma normalnym stronami, wcześniej był sam xrumer do top 100 - małymi kroczkami do przodu, postęp jest :)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dosyć trafnie niektóre rzeczy nazwane po imieniu. Oczywiście Googiel musi prezentować jakiś poziom wyników, żeby miał użytkowników, ale zdobył darmowymi narzędziami, wynikami (dzięki branży seo) taki poziom, że teraz może sobie pozwolić na przewracanie wyników i zmuszanie do adwords.

O ile w USA szybko można zmienić wyszukiwarkę o tyle u nas nie wygląda to już tak hop siup ...

Od dawna mówię, że google dba jedynie o portfele akcjonariuszy a troska o użytkowników wyraża się w coraz większym wyciąganiu od nich istotnych informacji biznesowych.

Niestety "stado" jest tak ślepe, że tego nie dostrzega ...

PS

a tak czy inaczej googlopropaganda zawsze zwali winę za burdel w serpach na tych wstrętnych spamerów ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak czy inaczej googlopropaganda zawsze zwali winę za burdel w serpach na tych wstrętnych spamerów ...

a tak faktycznie czyja to wina :) ??

Ci 'wstrętni' spamerzy rozpieprzyli Google w drobny mak i tyle ;) Na wszystkich frontach gdzie automaty mają pole do popisu Google leży.

Ostatnio szlak mnie trafia nie w wynikach, ale w wielu miejscach gdzie jest recaptcha - nie idzie tego odczytać. Spamerzy rozwalili nie tylko Google, ale i internet.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak faktycznie czyja to wina :) ??

Socjologii i socjotechnik :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"szybkie pożyczki częstochowa" he no przecież to paranoja, na wiele fraz finansowych taki syf jest w top 10, gugiel sam sobie robi w kalesony, mam nadzieję że osra się cały już nie długo i nikt z nim nie zechce mieć nic wspólnego.

To co wyczynia w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy to szok. Jak tu mozna te całe działania podpiąć pod "dbanie o użytkowników".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szlak mnie trafia nie w wynikach, ale w wielu miejscach gdzie jest recaptcha - nie idzie tego odczytać. Spamerzy rozwalili nie tylko Google, ale i internet.

Po pierwsze szlag a nie szlak (szlak to może być turystyczny np. w górach) ;P

A co do recaptchy - tu akurat automaty nie maja problemu...

dane ze strony DBC:

Average solving time 1 minute ago: 11 sec

5 minutes ago: 9 sec

15 minutes ago: 9 sec

Today's average accuracy rate: 94.4 %

Więc chyba mają lepszą skuteczność niż normalny użyszkodnik...

Wymienię się multikodami do SEOkatalogów - zainteresowanych zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do recaptchy - tu akurat automaty nie maja problemu...

ale ja nie mówiłem, że roboty mają z tym problem...:)

Ja mam problem osobiście - zwykły użyszkodnik internetu

a tak swoją stroną czy dzisiejsza zmiana nie da po tyłkach sklepom internetowym ?? teraz promowane będą sklepy lokalne a nie internetowe.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"szybkie pożyczki częstochowa" he no przecież to paranoja,

akurat nie paranoja ale zupełnie co innego :) - to przykład / dowód na bajki z mchu i paproci sprzedawane przez Matta i Kaspara ... Może opisze ten case na blogu ale jak ktoś dobrze przeanalizuje ten przypadek to sam na to wpadnie dlaczego to wyszło ...

Poza tym jak już wiadomo, że google ma głęboko w (_!_) jakość wyników wyszukiwań to szkoda sie "brandzlować" w tym wątku bo tak naprawdę nic nie wnosi a jedynie będzie wykorzystany jako przykład na to, że "pingwin odniósł sukces co widać po przykładzie jak płaczą na forum spamerzy" :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wojtektylus.com/google-zmienia-kryt...ug-lokalizacji/

Ktoś z kolegów opisał to na blogu, o co chodzi bo nie czaje, ? Jak mam I miejsce na frazę zespół muzyczny to już w innej lokalizacji nie będe pierwszy od teraz czy jak to działa?

Dobry zespół jazzowy Warszawa

Świetny zespół jazzowy na bankiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba wyszukująca frazę "zespół muzyczny" z zapisaną geolokalizacją jako np. Kraków w pierwszej kolejności otrzyma wyniki dotyczące zespołów muzycznych z Krakowa.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"szybkie pożyczki częstochowa"

eee, ale to nie tylko Częstochowa :) - to wszystkie miasta tak mają - Warszawa , Kraków..... brawo, brawo, brawo

To oznacza, że Google ewidentnie uważa swoich użytkowników za DEBILI. Każdy mądrzejszy wpisujący dokładne zapytanie jak wyżej dostaje 100% syf, a każdy kto ogólnie spyta, dostanie wyniki trochę lepsze i do tego umiejscowione.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności