Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja już wczoraj podobnie jak kolega monstrum. Dwie domeny co spadły 25tego o 5-10 oczek zaliczyły znowu spadki po -5

Domeny wiekowe które królowały w topie przez 2-3 lata są teraz na top20. Wcale nie linkowałem z SWL, po prostu już się te linki Googlowi nie podobają co kiedyś.

Oczywiście wyprzeda mnie zaplecze konkurencji.

A najlepiej na top 1 siedzi strona która ma kilka linków nofollow z komentarzy wp.

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Mnie w górę dzisiaj :D

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie, teraz wróciłem z wyjazdu, co ja pacze, na domenie głównej i na blogu na subdomenie tej domeny - zaliczyłem taki filtr, że nie ma ich pod żadną frazą (15 fraz) na które były linkowane - w sumie 1000 linków przez 2 miesiące / nie ma bana, bo site zwraca wyniki, ale wypadłem i to żal - nowe stronki 2 miesiące miały / ehh postawie 6 nowych ;P

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliło komuś kiedyś stronę po przyłożeniu 120 linków, z czego tylko kilkanaście było dofollow?

Mam IDNke 13-dniową, stronka w indeksie jest już z 10 dni. Do wczoraj nie było tam przyłożonego nawet jednego linku. Samym title i 1k treści strona była na 6 i 7 stronie na interesujące mnie frazy. Wczoraj przywaliłem 120 linków z różnych zagranicznych sociali i bookmarków - stronki różnorodne z PR 6 do 0, chyba tylko 16 z nich było dofollow, anchorów 6-8. Dzisiaj od popołudnia stronki nie ma na żadną z fraz w pierwszej 200.

W ciągu niecałej doby od przyłożenia linków filtr na dwie frazy? No way! Bana oczywiście nie ma. Treść bez zmian, uptime 100%.

Nieraz waliłem na młodsze domeny setkami wpisów ze spamerskich katalogów i nie było problemu a tu kilka linków i zonk.

Wiem, że trzeba poczekać i zobaczyć co będzie, ale nie podobają mi się takie akcje:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darq

Być może chodzi o %(procentowy) wzrost do tego co było.

było 0 linków przyszło 100 linków - przyrost o 100 % linków(nie ważne że większość nofollow).

Albo inaczej

bookmarki - są na czarnej liście.

@Pawka

Skąd ta pewność?

Bo ja zaliczyłem doły po moderowanych seokatalogach.

masz dosyć pracy na etacie, własna firma? - własny biznes

szukasz pracy? - pomocne materiały: CV wzory

oszczędzasz - lokaty ranking - lokaty bankowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawka ja odnotowałem spadki za linki z dobrych miejsc.. dzisiejszy gugiel jest jak kobieta - nieobliczalny :)

Darq za 2-3 dni wróci do T200 ;) z tym, że o sporo oczek niżej :/

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaromir76, co do procentowego wzrostu to wątpię. Tak jak napisałem wcześniej - nie raz przykładałem wielokrotnie więcej linków na młodsze domeny i było ok.

Zresztą (dla matematycznej poprawności) to nie był wzrost o 100% tylko o 0% => 0*100=0 ;)

Wystarczy, żeby był chociażby jeden link, to wtedy wzrost byłby o 10 000% :P

Bookmarki na czarnej liście? Wątpię. Poza tym ich przekrój był dość spory a niemożliwe, żeby wszystkie bookmarki były złe.

Oprócz tego pamiętajcie, że stało się to wszystko w mniej niż 24 godziny. Ja wiem, że bookmarki i sociale się błyskawicznie indeksują, ale bez przesady - nie wydaje mi się, żeby Google nakładało sankcje już po kilki/nastu godzinach.

Darq za 2-3 dni wróci do T200 :) z tym, że o sporo oczek niżej :/

To dobrze że wróci. Wtedy dopiero zacznę porządnie linkować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności