Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Zgred, Twój link do bloga w stopce bo nie jest aktualny.

OCB ? bo nie wiem ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chodzi mu pewnie o to że nie ma linka bezpośredniego do bloga tylko na główną stronę seo.zgred.pl

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba poszedł pingwin 2.0 czy jakaś łaciata krowa 1.0... :D

Bo poleciały mi strony które przetrwały pingwina z 25 kwietnia...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po tym updacie zostałem z niczym, to co przetrwało lub to co spadło i wrociło to zniknęło gdzieś powyżej 1000, od poniedziałku stawiam strony strony od 0, jeszcze wstrzymam się z 301 bo to co teraz jest to porażka i musi się zmienić.

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po tym updacie zostałem z niczym, to co przetrwało lub to co spadło i wrociło to zniknęło gdzieś powyżej 1000, od poniedziałku stawiam strony strony od 0, jeszcze wstrzymam się z 301 bo to co teraz jest to porażka i musi się zmienić.
Z każdym dniem coraz gorzej... Kurde no... Czas chyba na poważną rozmowę z Klientem

Ja równiez zostałam zadziobany przez Pingwina i też zostałem z niczym, firma praktycznie bankrut, kredyty do spłacenia jednym słowem masakra ;)

I w zależności od scenariusza każdy z nas, od przeciętnego ciułacza po zamożnego przedsiębiorcę pewnie odczuje to w ten czy inny sposób.

Jak się przygotować na nadchodzący kryzys? ;)

Audyt SEO i Optymalizacja Stron WWW -> SeoFox.pl

banner_seofox.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności