Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mnie szlag trafił kiedy kilka dni temu szukałem prawie godzinę przepisu na kalmary (akurat jedyny taki) który wcześniej znajdowałem bez problemu. Znalazłem go dopiero przeszukjąc historię na firefoxie. Domyśliłem się jak czują się teraz tysiące zwykłych użytkowników, któzy nie potrafią wyszukać w tym syfie czegos wartościowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie jest Wyszukiwarka Google... Tylko Wyszlamiarka Google... ;)

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj delikatnie coś zadrżało wieczorem, a dziś rano frrrrrrrrrru o 7.10 - na każdej frazie czerrrrrwono (ponad 70 poz w dół). Teraz mamy 08.35, wszystko wróciło do sytuacji z dnia wczorajszego (czyli znów zielono, ok 70 poz w górę).

Ciekaw jestem czy podpiąłem się rano do DC z czasu brykającego pingwina, czy też trafiłem na wyniki, które czekają mnie w przyszłości ;)

...i stało się tak, że jaskinie są lepsze niż blog 30latka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę ciekawostkę wam Panowie - nie jest to żaden wyznacznik, ale traktujcie to jako ciekawostkę.

Jest linkowana podstrona po 25-04 spadła w niebyt - poszła na góre inna strona z tego serwisu z działu pradniki. Nie robiłem linków nowych, jedynie zmieniłem adres podstrony wywaliłem słowo sklep

czyli wcześniej było tak: www.domen.pl/sklep-abc-def.html

teraz jest tak www.domen.pl/abc-def.html

dziś patrzę wraca na pozycję - więc co?

a. korekta algorytmu

b. słowo "sklep" - to słowo klucz - jak jest to wiadomo strona komercyjna więc w dół niech płącą

Mamy dużo nowych warunków dopisanych do algorytmu - aby to rozpracowac trzeba podumać.

W sumie logiczne szybsze maszyny - można wprowadzić więcej zmiennych do analizy, moze czynników jest na dziś 300?

pz

E.... zapominałem napisać a to kluczowa rzecz zmieniłem IP na hostingu gdzie jest sklep na indywidualne na początku maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście to:

"25.05.2012 | Komisja Europejska zażądała od Google zmian

Komisja Europejska dała Google ostatnią szansę by uniknęło kary finansowej i odpowiedzialności za nadużywanie monopolu. Google musi zmienić sposób działania swojej wyszukiwarki.

Czy to co miało miejsce z piątku na sobotę w wyszukiwarce, to początek tych zmian ?...

To nie ma nic wspólnego KE chodzi o zupełnie co innego.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem :|

o to właśnie chodzi - wprowadzić zamęt. Teraz nie wiesz jak linkować ;)

Wygrywają osoby co się nie przejmują i latają automatami masowo zaplecza co pojawiają się w top, strony MFA i podobne. Google w ten sposób promuje 'wartościowe' serwisy.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolczan nigdy nie zrobiłem żadnego blasta, nie korzystam z swli, stronka ma się dobrze i trzyma się wysoko :yahoo:

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o seokatalogi. Wiele osób tutaj pisze, ze maja przez nie spadki. Ja rowniez ich w pewnym stopniu uzywalem ale spadkow za bardzo nie widze. Nie wiem czy wynika to z tego, ze stanowia one stosunkowo niewielka czesc linkow (aczkolwiek sumarycznie nie az tak malo).

Linkowaliscie glownie z seokatalogow czy byla to tylko mniejsza czesc calosci linkow? Bo zastanawiam sie czy mialem szczescie, ze nie oberwalem i seokatalogi sa na cenzurowanym czy po prostu filtry sa za ich zbyt duzy udzial w calosci linkow prowadzacych do strony? Jak wynika z Waszych obserwacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności