Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam na pozycjonowanych przeze mnie stronach zauważyłem tylko jedną prawidłowość - strony które były przeoptymalizowane (zbyt duże zagęszczenie i zgodność fraz linkowanych z frazami w meta) poleciały w dół. Strony które były linkowane na większą ilość fraz niż te w metatagach poleciały w górę. Reszta stoi bez zmian (+- 3-4 pozycje).

Bardzo fajnie zachowują się strony które są linkowane na więcej niż 15 fraz. Tutaj na efekty trzeba czekać 3-4 dni (świerze strony, dopiero rozpoczęte pozycjonowanie). Warto więc robić pochodne fraz.

U mnie seokatalogi to ok 75% linków (nie zliczam śmieci z dodawarek) i strony mają się dobrze. Nie widać tu żadnego cenzurowanego obszaru :yahoo:

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pingwin to waszym zdaniem rodzaj filtru, czy po prostu deprecjonowanie przez algorytm wartości określonej puli linków? Jeżeli filtr to chyba powinno pomóc 301?

moim zdaniem żaden filtr. Poprostu poprzestawiali zależności i wartości poszczególnych składowych parametrów. A że zrobili do do d**y i spi****lili sprawe to już inna kwestia :yahoo:

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pisałem o testowaniu i nie jest to moje widzi mi się, a materiałem do jakiego nwiązałem jest wipis z 23.05.12 - 10:39. Autor: Robbieriviera

W moim przypadku 3 domeny, dla których zrobiłem testowo przekierowanie 301 po 2 dni po pingwinie, oberwały wczoraj ponownie - 10/-20 pozycji, więc nie cieszyłbym się za bardzo :/

Po przekierowaniu były linkowane seokami płatnymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge tylko potwierdzić, miesiąc po 301 i dopaleniu seokami, mam -10 i nie do ruszenia

edit:

przypuszczam, że po prostu dałem za dużo linków i dostałem następną karę. 301 działa jak działało. Po pingwinie wpisy w kataach indeksują się szybko i nie ma sensu ich podlinkowywać, chyba że katalogi liche.

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sytuacja ze snippetami (gwiazdki) po domenach złapanych przez filtr zwany pingwinem?

U mnie odebrało więkoszść. Oczywiście przy 301 na nowej domenie pojawiają sie natychmiast.

Ocena użytkowników jest oczywiście prawdziwa i ilość głosów jest naturalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, u mnie prawie całe zaplecze przewyższą stronę pozycjonowaną, mimo że jest ona linkowana również z około 200 katalogów w tym kulfika. A zaplecze linkowane tylko donlinkage ... Warto też dodać, że zaplecze klasuje się na 2 stronie pod frazę na 40 000 wyszukań :-) Paranoja

Szukasz reklamy dla swojej firmy? Wynajmuj samodzielnie billboardy reklamowe przez ZnajdźReklamę.pl !

Zareklamuj się we Wrocławiu - drukarnia Wrocław .

Szukasz reklamy świetlnej ? Koniecznie zobacz Kasetony Reklamowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co walnąć poprstu 301, czy może użyć donka również na główna stronę, czego nie robiłem do tej pory.

Szukasz reklamy dla swojej firmy? Wynajmuj samodzielnie billboardy reklamowe przez ZnajdźReklamę.pl !

Zareklamuj się we Wrocławiu - drukarnia Wrocław .

Szukasz reklamy świetlnej ? Koniecznie zobacz Kasetony Reklamowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :-)

Ale póki co powstrzymam się i zobaczę co się będzie dziać. Może się to jakoś ustabilizuje, całość stoi dopiero 2 tygodnie w indx.

Szukasz reklamy dla swojej firmy? Wynajmuj samodzielnie billboardy reklamowe przez ZnajdźReklamę.pl !

Zareklamuj się we Wrocławiu - drukarnia Wrocław .

Szukasz reklamy świetlnej ? Koniecznie zobacz Kasetony Reklamowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sytuacja ze snippetami (gwiazdki) po domenach złapanych przez filtr zwany pingwinem?

U mnie odebrało więkoszść. Oczywiście przy 301 na nowej domenie pojawiają sie natychmiast.

Ocena użytkowników jest oczywiście prawdziwa i ilość głosów jest naturalna.

tylko jak długo utrzyma Ci się stan z 301? mi również snipetki padły

@seonerd

skoro strony z małą ilością linków stoją wyżej niże te z dużą to czemu radzisz spam? :D faktycznie Ci pomógł czy taką ścieme walisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności