Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

@CombatCode

Rozłożony w czasie blast z dodawarki wybija strony ponad te ukarane przez pingwina. Podczas testów zaraz po pingwinie wpakowałem tu i ówdzie niechcący mnóstwo syfu w TOP10 i w większości został po drugiej turze. Ja szczerze mówiąc nie zostałem mocno podziobany, w sumie dwie strony. W tym moja najlepsza, co wcale nie oznacza najbardziej dochodowa i z największą liczbą wizyt. No i miała dobre linki, niektóre nawet naturalne. To mnie boli. Można by powiedzieć, nie warto się starać zbyt mocno...

Edit

Aha. Zauważyłem dwa trendy. Niektórym lecą wszystkie frazy w kosmos, innym główne frazy spadają o kilka oczek, a długi ogon zostaje wycięty. Należę do tej drugiej grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Trzeci atak pingwina poczynił największe straty... Jedna świeżonka z top10 wyleciała poza 200, główna fraza na 6letniej domenie poszła prawie 100 miejsc w dół.

Co ciekawe, wyleciały poza top200 frazy które nie istnieją w innym miejscu na necie 'nazwa firmy', a utrzymuje się w wynikach bardzo popularny długi ogon... o.0

zero logiki w tym wszystkim...

...i stało się tak, że jaskinie są lepsze niż blog 30latka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej skłaniam się ku stanowisku micrositemasters

edit:

trzeba zrobić test i zdobyć trochę linków dla stron na frazy inne niż pozycjonowane

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem tylko tyle: seokatalogi i sinooke + jak najwięcej pochodnych pozycjonowanych fraz - lek na całego wielkiego dzioba pingwina ;)

polecam również zdeoptymalizowanie stron poprzez mniejsze zagęszczenie pozycjonowanych fraz a większe zagęszczenie ich pochodnych.

I tyle w temacie :)

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie przekierowań 301.

Moglibyście mi podpowiedzieć jak to prawidłowo wykonać, bo nie jestem pewny czy robię to prawidłowo a chciałbym sprawdzić na jednej ze stron czy to pomoże chociaż na chwilę wrócić..

Czy wystarcz w .htaccess dać

RewriteRule (.*) https://www.subdomena.stara-domena.pl/ [L,R=301] ?

przekierować wszystko na nową subdomenę? czy może trzeba przekierować poszczególne URLe na te odpowiadające im nowej subdomenie ? bo powyższe przekierowanie to, gdy ktoś odwiedza dajmy na to https://www.stara-domena.pl/produkty/ ->301-> https://www.subdomena.stara-domena.pl/ ? - tak jest ok ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności