Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy myślicie że przy do tej pory linkowaniu na jeden/dwa anchory warto teraz w ramach misji ratunkowej puścić np. 200 WP na donlinkage z anchorami typu "tu" "tutaj" etc. + kilka innych tematycznych ze stroną?

Szukasz reklamy dla swojej firmy? Wynajmuj samodzielnie billboardy reklamowe przez ZnajdźReklamę.pl !

Zareklamuj się we Wrocławiu - drukarnia Wrocław .

Szukasz reklamy świetlnej ? Koniecznie zobacz Kasetony Reklamowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myślicie że przy do tej pory linkowaniu na jeden/dwa anchory warto teraz w ramach misji ratunkowej puścić np. 200 WP na donlinkage z anchorami typu "tu" "tutaj" etc. + kilka innych tematycznych ze stroną?

Myślę że nie zaszkodzi. Do tego kilka linków w postaci zwykłego tekstu nie będącego odnośnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to spróbuje uruchomić donka, do tego połapałem trochę seokatów na inne frazy i mam nadzieje że powrócę na top 5 :)

Tak BTW za co play został podziobany przez pingwinka?

Szukasz reklamy dla swojej firmy? Wynajmuj samodzielnie billboardy reklamowe przez ZnajdźReklamę.pl !

Zareklamuj się we Wrocławiu - drukarnia Wrocław .

Szukasz reklamy świetlnej ? Koniecznie zobacz Kasetony Reklamowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalili PLAY z indeksu MASAKRA... Na 3 miejscu play.google.com i jeszcze jakieś inne syfy.

Dziś wbiłem za pomocą swla do top 1 zapleczowke...

Nienawidzę Google, nie zdziwił bym się jak by ta wyszukiwarka się w końcu rozpadła.

25. 04. 2012 - Skończyły się jasne, proste zasady - teraz będzie wolna amerykanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale najśmieszniejsze jest to że gogle sam robi syf.

Skoro - zgodnie z tym co pisza u siebie na forum - wyszukiwarka ma znajdować najbardziej trafną w danym momencie frazę szukaną przez usera, to mamy kupe.

Szukając play bo mi sie kończy abonament - nie mogę go znaleźć, przecież to chore. Akurat w tym miejscu sami sobie robia antyreklame głównie u młodych userów, i bardzo dobrze :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności