Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Jest znany sekret Pingwina.......:D. Czy juz go znacie? banalnie proste :D

Tak, ale najśmieszniejsze jest to że gogle sam robi syf.

Skoro - zgodnie z tym co pisza u siebie na forum - wyszukiwarka ma znajdować najbardziej trafną w danym momencie frazę szukaną przez usera, to mamy kupe.

Jeśli Play dostał kare, to algorytm juz nie pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jedno trzeba G. przyznać - od 25.04 pingwiny są jednymi z najbardziej znienawidzonych żyjątek. Rzadko zdarza się taka nienawiść do niewinnego ptaka...

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google ciągle będzie odsiewać i z tego wszystkiego to naprawdę jestem ciekaw co wypłynie jak odsieją cały spam. Najbardziej śmiałbym się jak wypłynie to, co dostało na sam początek :D Historia kołem zatoczy, ktoś zarobi, ktoś straci, ot dzieje ludzkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszę temat, bo nie wiem czy już ktoś zauważył.

"szukajki" powered by google - np. isearch.avg.com, search.babylon.com wyświetlają odmienne wyniki niż gugiel - takie ni to panda ni to pingwin. takie ch*j wie co.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka ten Pingwin 1.1 O ile sam Pingwin dał pozwolił mi zrobić frazy z 80 miejsca na miejsce 7 to teraz wszystko równo leci z powrotem ;/ masakra. Niestety powodem wydaje się być przywalenie 5tys. Gotlinka w celu "dopalenia" stron. Strona testowa na którą waliłem 50k Gotlinka ładnie weszła do TOP 5 na frazę "f1" a teraz chyba dostała filtr bo jest poza TOP 50.

Ciekawe czy 25.06 będzie Pingwin 1.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności