Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mi się wydaje że to przydupasy z forum google + kilku naiwnych ciemniaków.

Zastanawiam się nad profilem psychologicznym tych osób z forum google. Obstawiam że kilku ma w tym interes (prywatny e-mail guglarza i jak wyłapią filtr lub bana to mogą przyspieszyć powrót) a rerszta to osoby z kompleksami, skrzywdzeni w dzieństwie (np. prześladowani przez kolegów) lub nawet chorzy psychicznie.

Idealny materiał na członków sekty, mózgi wyprane idealnie.

Moim celem nie jest obrażanie tych osób, po prostu, analizując na chłodno to co wypisują, dochodzę do takich wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem kiedy wreszcie do Was dotrze, że korpogoogle ma w (_!_) Wasze wartościowe/niewartościowe serwisy a "troska o jakość wyszukiwań" to pusty slogan.

Nigdy nie pogodzi się interesów dwóch przeciwstawnych stron bez jasnych reguł gry to raz a dwa rzęczą najważniejszą jest to, że wartościowanie jakiejkolwiek treści jest debilizmem (nie mam na myśli treści tworzonych z automatu, nie publikowanych) w myśl zasady de gustibus non est disputandum.

Dla każdego z właścicieli serwisów w TOP 3 ich serwisy są wartościowe, dla tych którzy nie potrafią wejść w top 3 to spam i tak dalej i tak dalej. W tym całym cyrku chodzi tylko i wyłącznie o jedno - o kasę :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga to już minęło trochę od czasu "porządków". Po akcji z porównywarkami po takim czasie ukarane serwisy powróciły. Czyżby Bank Millenium i Play nie starali się o powrót czy po prostu im "nie idzie"?

IMHO to dwa różne przypadki - porównywarki coby nie mówić o SEO skupiły w jednym miejscu treści jakich żadne inne serwisy nie prezentują i dłuższe "karanie" użytkowników internetu (tak świadomie użyłem określenia, że kara tak naprawdę dotyczyła nie serwisów a użytkowników internetu) byłoby bezsensowne - w końcu nawet pomimo hipokryzji korpogoogle siedzą tam mądrzy ludzie. W przypadku banki i sieci Play takich wartości dodanych dla użytkowników brak, ale nawt kara w postaci usunięcia ich z wyników na nazwę własną to jest głupota totalna bo co jak co ale to taka już jankeska hipokryzja, że koloru czarnego nie można nazwać czarnym ale afroamerykańskim ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play takich wartości dodanych dla użytkowników brak,

Mylisz się :) - wczoraj szukałem czegoś konkretnego dotyczącego ustawień sieci. Ponieważ nie było szans znaleźć bezpośrednio na stronie Play spróbowałem Googla i wielka kupa.....

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj @mario1973 ma rację. Często szuka się jakichś kodów na darmowe smsy, włączenie roamingu, czy chociażby promocji na nową umowę gdy kończy się aktualna, albo numeru do BOKu. Gdzie tego szukać jeśli nie na stronie operatora?

I wpisanie adresu w przeglądarkę też nie zawsze się sprawdzi. Jakiś czas temu plus nie miał strony pod adresem plus.pl (najbardziej oczywistym), ale pod plusgsm.pl

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje się do błędu :) - może z tego powodu, że komórki mnie nie kręcą ? :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje się do błędu :D - może z tego powodu, że komórki mnie nie kręcą ? :P

gdyby mnie kręciły to bym znalazł pewnie na stronie play :( , ale ponieważ to przerastało moje możliwości :) to próbowałem ratować się google...

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu Google miesza! Przeczesałem dziś topy pod frazy marek i firm z którymi współpracuję. Kiedyś były w topach oprócz stron firmowych obszerne artykuły z nagród jakie firma dostała, filmy youtube prezentujące produkty (np. maszyny do drewna), obrazki ze stron, wypowiedzi na forach branżowych. Jednym słowem masa wiedzy o firmie i jej produktach.

Dziś co widzę? Jakieś kurde wpisy w katalogach firm (cylex, zumi, pkt między innymi). Kto mi powie jaki kontent is king jest we wpisie w katalogu firm. Przecież tam jest nazwa firmy, dane rejestrowe, telefon i nic więcej!

aledrewo.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w większości przypadków to jest najlepszy (albo inaczej: najbardziej naturalny) content.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności