Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo będzie trzeba stawiać zaplecze, żeby strona firmowa przeskoczyła katalogi pod frazę "nazwa firmy" :-)

Szukasz reklamy dla swojej firmy? Wynajmuj samodzielnie billboardy reklamowe przez ZnajdźReklamę.pl !

Zareklamuj się we Wrocławiu - drukarnia Wrocław .

Szukasz reklamy świetlnej ? Koniecznie zobacz Kasetony Reklamowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zastanawiam się nad profilem psychologicznym tych osób z forum google. Obstawiam że kilku ma w tym interes (prywatny e-mail guglarza i jak wyłapią filtr lub bana to mogą przyspieszyć powrót) a rerszta to osoby z kompleksami, skrzywdzeni w dzieństwie (np. prześladowani przez kolegów) lub nawet chorzy psychicznie.

Idealny materiał na członków sekty, mózgi wyprane idealnie.

Masz za ten tekst: ;) dawno się tak nie uśmiałem na tym forum :)

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak strony dopieszczane jak mało co, lecą w przepaść w Google to kończy się cierpliwość do łagodnego linkowania... Pozostało mi brutalne spamowanie i VERY BLACK HAT :P

Tak, mam EWP ale nie zdąrzyłem jeszcze się pobawić i sprawdzić jak działa, jednak na forum sporo osób go poleca więc mam nadzieję na dobry zakup :beee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem stronkę w HTMLu, wybrałem frazę (trudną? związaną z seło:D zgadnijcie jaką), i przyłoże trochę linków (z gotlinka 65k [tylko tyle mi odłogiem leży] i jakiś blast) - zobaczymy co z tego wyniknie, czy strona wejdzie w TOP, a jeżeli wejdzie to jak długo się utrzyma. Linkowanie na 1 frazę :beee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że większość stron po 26 kwietnia poleciała przez pomyłkę w "kosmos". Moja 3-letnia domena zaczyna wracać od ok 2 tygodni, na te same frazy + na nowe, na które dotą zajmowała top 20.

Może jestem w błędzie, może nie. Piszę po prostu co myślę. Mam również 2 domeny które mają pół roku, i one po 26 kwietnia poszły mocno w górę, i do tej pory tak jest.

Wszystkie domeny są zoptymalizowane, i ręcznie katalogowane. Częściowo były automatycznie katalogowane. Nie stosowałem natomiast SWL, ani spamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności