Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Kuźwa, na najważniejszą frazę mam raz top3, raz top 30, raz top3, raz top30. Niedługo mi się strona zerzyga od tych skoków ;)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Koobe zaraz tam aviomarin. Linkami dowalę i niech się uspokoi ;)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy 301 po pingwinie daje dlugotrwale efekty i pozycje sie utrzymuja na dluzej czy rowniez po jakims czasie spadaja na te same co na domenie przed przekierowaniem?

może tak, a może nie :) jak już było pisane - jednym poleciało po tygodniu i nie wraca,innym powróciło i trzyma się. Zależy też od umiejętnego wykonania 301

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy 301 po pingwinie daje dlugotrwale efekty i pozycje sie utrzymuja na dluzej czy rowniez po jakims czasie spadaja na te same co na domenie przed przekierowaniem?

może tak, a może nie :) jak już było pisane - jednym poleciało po tygodniu i nie wraca,innym powróciło i trzyma się. Zależy też od umiejętnego wykonania 301

raczej zrobione jest dobrze po po 2 dniach na jednej stronie frazy powrocily na swoje miejsca, ale chcialem sie zapytac czy sie to utrzyma bo jesli tak to robie przekierowania na kolejnych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej zrobione jest dobrze po po 2 dniach na jednej stronie frazy powrocily na swoje miejsca, ale chcialem sie zapytac czy sie to utrzyma bo jesli tak to robie przekierowania na kolejnych stronach

a co to znaczy dobrze zrobione? możecie podpowiedzieć? ja zrobiłem i nie widzę od 5 dni żadnego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej zrobione jest dobrze po po 2 dniach na jednej stronie frazy powrocily na swoje miejsca, ale chcialem sie zapytac czy sie to utrzyma bo jesli tak to robie przekierowania na kolejnych stronach

a co to znaczy dobrze zrobione? możecie podpowiedzieć? ja zrobiłem i nie widzę od 5 dni żadnego efektu.

No właśnie jak wygląda 301 dobrze zrobione... A jak źle zrobione?

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak wygląda 301 dobrze zrobione... A jak źle zrobione?

Źle zrobione to takie, które user zrobi sobie sam. Dobrze zrobione to takie, za które można frajera skasować.

301 to 301: https://en.wikipedia.org/wiki/URL_redirection . Jeśli działa, to jest zrobione dobrze i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CombatCode

Aha. Zauważyłem dwa trendy. Niektórym lecą wszystkie frazy w kosmos, innym główne frazy spadają o kilka oczek, a długi ogon zostaje wycięty. Należę do tej drugiej grupy.

Dokładnie - nie da się znaleźć nawet całych zdań z wybranych podstron, z innych jest ok - zupełnie losowo.

jakieś pomysły? - przeoptymalizowany kod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co robić żeby po 301 strona nowa strona utrzymala sie w TOPie ?

a) zostawić 301 i dorzucić mocne,tematyczne linki + poprawa treści?

:) wyrzucić 301 i usunąć starą stronę a w nowej dorzucić mocne,tematyczne linki + poprawa treści?

c) inne pomysly?

ps. jak dlugo wam sie juz utrzymuje strona w top po 301? i czy myslicie ze Google moze nalozyc jakies bany itp za takie dzialanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki, przeanalizowałem serwisy które mi poleciały i głównie były to takie które miały linki na innych stronach i wygląda to mniej więcej tak anchor 1 - 2 domeny - 5k linków, anchor2 1-2 domeny - 2k linków. Niestety nie miałem dużego zróżnicowania anchorów. Czy radzicie zabrać te linki z tych serwisów?

| Praca www.s-ki.pl/praca| Ełk www.elk.info.pl jeśli szukasz pracy w Ełku | www.em-meble.suwalki.pl/ - meble Suwałki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności