Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum Google przyznali w końcu iż złe linki obniżają pozycję w wynikach wyszukiwania... Już niema tak jak kiedyś że złe linki liczone są na zero... Zacznie się teraz jedno wielkie depozycjonowanie konkurencji... :)

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Kto przyznał?

Jak już rzucasz jakimiś informacjami to raczyłbyś wklejać kto to napisał i gdzie?

T.

Niejaki najlepszy współtwórca Sebastian na forum Google... przyznał iż złe linki obniżają pozycję, ale Kaspar i jego team są wstanie wykryć depozycjonowanie... bo niby mają coś takiego jak historia reputacji witryny...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto przyznał?

Jak już rzucasz jakimiś informacjami to raczyłbyś wklejać kto to napisał i gdzie?

T.

Niejaki najlepszy współtwórca Sebastian na forum Google... przyznał iż złe linki obniżają pozycję, ale Kaspar i jego team są wstanie wykryć depozycjonowanie... bo niby mają coś takiego jak historia reputacji witryny...

No to jest lipa .... mam pytanie dodatkowe, co obecnie dla google jest "dobrym" linkiem, a co "złym"? jak to rozróżnić ? mam jedną swoją stronę i cały czas odczuwam oddech pingwina w moim rankingu, a nie chciałbym za chwile być na 576 pozycji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób z tego forum, zwłaszcza Beerbant, nazywa googlarkę hipokrytą. Nie mogę się z tym zgodzić. Algorytm goolge to istny fenomen! Właśnie dostarczył nam twardych dowodów, że prawa mechaniki kwantowej sprawdzają się także na poziomie obiektów większych niż cząstki elementarne. Fizycy od dawna szukają tychże dowodów, ale bez większych efektów.

Dla nieobeznanych z mechaniką kwantową śpieszę z wyjaśnieniami: według teorii, cząstka elementarna (proton, neutron) mogą znajdować się w kilku miejscach jednocześnie a nawet jednocześnie wykazywać różne właściwości. Naukowcy twierdzą, że prawa te powinny dotyczyć większych cząstek. Nie udało się jednak jak dotąd tego zaobserwować. I tu właśnie z pomocą przychodzi algorytm google:

1. dba o jakość wyników, jednocześnie mając je głęboko w du**e

2. złe linki szkodzą, jednocześnie nie szkodzą, podnosząc pozycje

3. dba o webmasterów, jednocześnie ich poniewierając

4. dopisać sobie resztę

Tak więc Beerbant i reszta - posypać głowę popiołem, bo w błądzicie, nie zauważając tak oczywistych oczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób z tego forum, zwłaszcza Beerbant, nazywa googlarkę hipokrytą. Nie mogę się z tym zgodzić. Algorytm goolge to istny fenomen! Właśnie dostarczył nam twardych dowodów, że prawa mechaniki kwantowej sprawdzają się także na poziomie obiektów większych niż cząstki elementarne. Fizycy od dawna szukają tychże dowodów, ale bez większych efektów.

Dla nieobeznanych z mechaniką kwantową śpieszę z wyjaśnieniami: według teorii, cząstka elementarna (proton, neutron) mogą znajdować się w kilku miejscach jednocześnie a nawet jednocześnie wykazywać różne właściwości. Naukowcy twierdzą, że prawa te powinny dotyczyć większych cząstek. Nie udało się jednak jak dotąd tego zaobserwować. I tu właśnie z pomocą przychodzi algorytm google:

1. dba o jakość wyników, jednocześnie mając je głęboko w du**e

2. złe linki szkodzą, jednocześnie nie szkodzą, podnosząc pozycje

3. dba o webmasterów, jednocześnie ich poniewierając

4. dopisać sobie resztę

Tak więc Beerbant i reszta - posypać głowę popiołem, bo w błądzicie, nie zauważając tak oczywistych oczywistości.

dawno tu nie czytałem tak bijącego w sedno posta. Chyba stanę się fanem kwantów :)

Pozdrawiam

J.

Ciupagi z Helu na export

"Jak żech cyckoł (ssał) ta kartka, toch myśloł, że to jest kotlet. Trocha było ciężko, bo był niedosolony" PAP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, może jeszcze mam się na biało pomalować ? :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiękam :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem sobie na forum G poczytać ...

Oni faktycznie mają mózgownice wyprane... cytat: "Algorytm działa w skali czasu i wciąż napływających prób jego wyrolowania. To ciągła walka dobra ze złem."

Ta część o walce mnie rozwaliła...

Wymienię się multikodami do SEOkatalogów - zainteresowanych zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciągła walka dobra ze złem."

Pozostaje pytanie.

Która strona to ci dobrzy?

eM

@mmarek

Kot Schrödingera - równocześnie żywy i martwy.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak popatrzyłem na profile ludzi na Forum G, to w głównej mierze (nie wszyscy) są to ludzie, którym na PIO i w życiu po prostu nie wyszło...

..i jak to w życiu bywa, bo porażkach chcą trzymać z "silniejszymi" i mogącymi więcej...

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności