Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pingwin nie siedzi non stop w algo, to pomocnik. Jest zapuszczany co ok. 5 tygodni.

Tak naprawdę nic się nie zmieniło jeśli chodzi o robienie topów.

Uważasz że co 5 tygodni google nakłada lub zdejmuje filtr?

| Praca www.s-ki.pl/praca| Ełk www.elk.info.pl jeśli szukasz pracy w Ełku | www.em-meble.suwalki.pl/ - meble Suwałki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zdjęto z domeny głównej ponad 30% linków

2. przerzucono rzeczone 30% na ogon plus dołożono wiele, bardzo wiele do ogona (wbrew temu co chciał klient)

Te 30% to linki jakiego typu?

stałe.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poco -> czy ja mówiłem coś o filtrach ?

To nie żaden filtr tylko normalne systematyczne "czystki" :)

Polecam czytać fora/blogi ale nie PL, nawet na bhw ostatnio był b. ciekawy temat o pingwinku.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze czystki jakie zrobi Google to wśród firm "SEŁO" (i dobrze, że zrobi) ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród początkujących firm seło. Ale tak jak któś już powiedział, wielu "fachowców" nastanie zobaczyli swoej "to coś" w topie i pomyśleli sobie"o ku.wa jaki ze mnie fachowiec" :P

Starzy zostaną, ile razy ja musiałem się pdnosić... szkoda gadać. Najbardziej wkrwiające jest to, że strony, serwisy dopieszczone powiedziałbym ambitne są w równym stopniu narażone na wypiepszenie w kosmos co zwykłe spamy. To cholernie zniechęca. Ale albo zarabianie konkretnych pieniędzy albo zachwycanie się swoimi pięknymi dopieszczonymi serwisami ;)

Popłakać tydzień, wypić ze dwie kraty piwa i do roboty:) i tak leci życie pozycjonera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród początkujących firm seło. Ale tak jak któś już powiedział, wielu "fachowców" nastanie zobaczyli swoej "to coś" w topie i pomyśleli sobie"o ku.wa jaki ze mnie fachowiec" :P

Starzy zostaną, ile razy ja musiałem się pdnosić... szkoda gadać. Najbardziej wkrwiające jest to, że strony, serwisy dopieszczone powiedziałbym ambitne są w równym stopniu narażone na wypiepszenie w kosmos co zwykłe spamy. To cholernie zniechęca. Ale albo zarabianie konkretnych pieniędzy albo zachwycanie się swoimi pięknymi dopieszczonymi serwisami ;)

Popłakać tydzień, wypić ze dwie kraty piwa i do roboty:) i tak leci życie pozycjonera

Świnta prowda zacny Panie :)

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

play już nie ma filtru :]

szybko się uporali

Ale jakim zacnym sposobem :)

https://www.play.pl/pl/

Jak zrobić takie przekierowanie jak zrobił Play że z play.pl i www.play.pl przekierowuje na www.play.pl/pl/ ... Bo zgłupiałem... Nie wiem czy ja sobie nie radzę czy serwer...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosz.

Sam się wrzuć do kosza... To że jesteś słabym pozycjonerem i walisz 301 co godzinę to nie znaczy że każdy musi być obcykany w 301...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności