Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie także same wzrosty - nie chcę zapeszyć - tfu tfu. Natomiast widzę, ze strony konkurencji pozycjonowane z reguły tworzonym zapleczem typu blogi, poradniki itp - polecały w kosmos.

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
U mnie także same wzrosty - nie chcę zapeszyć - tfu tfu. Natomiast widzę, ze strony konkurencji pozycjonowane z reguły tworzonym zapleczem typu blogi, poradniki itp - polecały w kosmos.

A ty czym pozycjonowałeś? (ogólnie oczywiście). Da to jakiś obraz do porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty czym pozycjonowałeś? (ogólnie oczywiście). Da to jakiś obraz do porównania.

znając Leszcza - wszystkim, a konkurencja pewnie tylko SWLem :yahoo:

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurzające jest to że żaden z nas nie ma szans na taki szybki powrót. bo że bank usunął wszystkie linki z swli które do nich prowadziły to nie wierzę...

dokładnie, strona zwykłego śmiertelnika jak dostanie po d... to może kilkanaście (i w górę) miesięcy być uwalona na amen. Niestety wiem co mówię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rzypisujcie jakiś dziwnych zmian algorytmu i niestworzonych historii rzeczom prostym. Nie szukajcie logiki w tzw "udoskonalaniu" algorytmu bo jej tam nie znajdziecie, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę, tyle :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. a ja ostatnio totalnie zgłupiałem.

Kilka razy sprawdzałem strony przy pomocy jednego słowa klucz, tym razem na różnych przeglądarkach (opera, firefox)

i programie do monitorowania pozycji stron, po prostu nie wierzyłem że strona poleciała w kosmos.

Co się okazało, przy każdej z możliwości miałem inny wynik końcowy.

Wiecie dlaczego tak się dzieję? Który wynik jest poprawny? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności