Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Żaden :)

Teraz mało że wyniki są dopasowywane do IP/geolokalizacji, dodatkowo ciągle są dosyć duże zmiany algorytmu, albo jak kto woli "czyszczenie" po pingwinie :( Dlatego takie sprawdzanie nie bardzo ma sens.

Na razie nie ma co liczyć na szybkie stabilne pozycje(oczywiście zależnie od stron, mówię o tych "pływających" od ok. miesiaca).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
.. a ja ostatnio totalnie zgłupiałem.

Kilka razy sprawdzałem strony przy pomocy jednego słowa klucz, tym razem na różnych przeglądarkach (opera, firefox)

i programie do monitorowania pozycji stron, po prostu nie wierzyłem że strona poleciała w kosmos.

Co się okazało, przy każdej z możliwości miałem inny wynik końcowy.

Wiecie dlaczego tak się dzieję? Który wynik jest poprawny? :D

niektóre przeglądarki mieszają w wynikach jak np. firefox ;) on daje nieco inne wyniki dla twoich stron bo je odwiedzasz i są wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno pytanie. Jak się mają monitoringi pozycji do geobajzlu? Teraz gościu z Koziej Wólki dostanie inne wyniki niż ten z Warszawy. Dobrze myślę?

hmmm, na to wygląda. Ostatnio gdy byłem we wrocławiu i dzwoniłem do brata ( Woj. Lubuskie ) porównywaliśmy wyniki i były inne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@glc one są często inne nawet w obrębie tego samego miasta... Sprawdzone na dwóch komputerach, z tą samą wyszukiwarką (tryb prywatny). Żeby było śmieszniej sprawdzaliśmy to będąc w tym samym pomieszczeniu, ale korzystaliśmy z różnych dostawców internetu (od kablówki i od sieci komórkowej).

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można łatwo sprawdzić. Wyszukaj sobie jakąś frazę i zmień lokalizację na inne miasto. Między dużymi miastami widać różnice w wynikach. Pytanie tylko, czy geolokalizacja jest ustawiona "na sztywno", czy tez po zmianie na "Poznań" otrzymam wyniki takie same jak poznaniak.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@glc one są często inne nawet w obrębie tego samego miasta... Sprawdzone na dwóch komputerach, z tą samą wyszukiwarką (tryb prywatny). Żeby było śmieszniej sprawdzaliśmy to będąc w tym samym pomieszczeniu, ale korzystaliśmy z różnych dostawców internetu (od kablówki i od sieci komórkowej).

Łooo ku*** to nieźle ^_^. To jak ktoś sprawdza wyniki firmy pozyjonerskiej to mysli że go w ch** robią ... Ciężkie czasy dla firmy pozycjonerskich przyszły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@glc one są często inne nawet w obrębie tego samego miasta... Sprawdzone na dwóch komputerach, z tą samą wyszukiwarką (tryb prywatny). Żeby było śmieszniej sprawdzaliśmy to będąc w tym samym pomieszczeniu, ale korzystaliśmy z różnych dostawców internetu (od kablówki i od sieci komórkowej).

Bo pewnie sieć komórkowa swoje wpięcie ma np. w Warszawie i tam też google widziało że jesteś (tam jest zlokalizowany ip z którego się łączyłęś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domoweseo więc tak jak już gdzieś wcześniej pisałem: jeśli google nie potrafi dobrze namierzyć skąd łączę się z Internetem to niech sobie tę geolokalizację odpuści ^_^

BTW w naszym "teście" mieliśmy ustawioną lokalizację na Polska.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności