Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Kukis sprawdziłem z ciekawości i... padłem. Pracuję na tym samym komputerze, przeniesionym do innego pomieszczenia. Podpięty do tego samego routera. Wcześniej moje miasto wg google: Poznań. Teraz: Szczecin. To już jaja są ^_^

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne są te narzędzi GEO IP. Mi wykryło Stachlew koło Łowicza blisko warszawy. Nieźle biorąc pod uwagę fakt, że moja miejscowośc graniczy z Bielskiem-Białą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy temat był porszuany a 129 stron nie przeglądnę:

Czy u Was również strony poleciały głównie na słowa najczęściej występujące w meta danych? Czy po ostatnich zmianach edytowaliście meta dane? Robiłem kilka stron na jednym "schemacie" i praktycznie wszystkie lecą na te frazy na łeb na szyję...

Wdrażaj systemy ISO taniej, szybciej, pewniej. Oferujemy wdrożenia, szkolenia, certyfikację ISO 9001 oraz innych systemów z branży. Przedstawimy oferty związane z systemami ISO w ciągu 5 dni, a Ty wybierzesz najlepszą z nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na frazę "szybkie pozyczki czestochowa" jest 9 serwisów nie będących spam z Xrumera w TOP 200 :D , słownie top dwieście, z czego w TOP 100 są 3. Gratuluję SQT :D ! Coraz lepsze wyniki :) czy Wy specjalnie zapuszczacie rumaki na tą frazę, tak na złość? :P

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że nie siedzisz w branży finansowej....

edit:

gdybyś siedział, to bys wiedział, że chwilówki i szybkie pożyczki sprzedaje się glównie lokalnie

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale czyje są te strony na "szybkie pożyczki częstochowa" ? Kto odpalił Rumera z takim syfem? No ktoś zapewne z tego forum, więc w czym problem? Samo się to gó**o tam nie zrobiło.

Ja tam widzę piękne reklamy dzięki którym każdy sobie bez problemu znajdzie pożyczkę.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności