Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Ale do tej pory tak było, a teraz celowa zagrywka :D Być może w ten sposób, chociaż części ode chce się uprawiać takie praktyki. :)

Jaka część? O czym Ty piszesz? Że niby spamerzy będa mniej spamować bo spam wypływa? Przestałeś leki brać? Czy to jakaś nowa gra?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak widzę serpy na te pożyczki... To mam przed oczami pewnego gościa z google który jak mantra twierdzi że "Content is King" haha... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie zatrzęsie. zmiany są na bieżąco. niestety. a może stety :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może w ten sposób, chociaż części ode chce się uprawiać takie praktyki. :D

Ja tam się na spamach nie znam ale wiem, że Ty Trens, masz dilera z pierwszej ligi. Nie ma lipy.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę jakieś zmiany w algorytmie... Wyleciał cały spam z pobieraczka... :unknw:

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie Dido usuwał ręcznie :unknw:

no niestety nie ręcznie, a algorytmicznie, przy okazji usunęli mi subdomeny na regionalkach, mające więcej niż 6 znaków i nie będące nazwami słownikowymi....:/

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie az tak, powiedzmy coś w stylu balatralala.domena lub dziumdzium.domena, dało się przeczytać :unknw:

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli PP pobieraczka dalej będzie przynosił zyski to pojawienie się tego co było to kwestia czasu.

[Edit] Ciekawe jaki wpływ na usunięcie pp pobieraczków miał ten post na pio :unknw:

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności