Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ahoj!

Kolega z Czech prosi o rade… 

Mam taki problem, chyba dostalem pingwina (filtr) za zle linki do podstrony .

Cale strony maja okolo 10 stron, czyli sa male.

Chcialbym wyjsc z filtra i wpadlo mi do glowy, ze moglbym jakos usunac ta podstrone czy przesunac czy cos..

Prosze o rade? Jak to zrobic?

Przekierowac 301 podstrone na taka sama podstrone ale z innym adresem url?

- Tu sie obawiam, ze moze przejsc filt przez 301

Nieprzeprzekierowywac i po prostu stworzyc taka sama strone, tylko na innym url i polaczyc ze strona glowna? A co bedzie z ta stara strona ? Bedzie chyba duplicate content nie?

Te linki ktore kieruja w podstrone moge spokojnie ofiarowac. Jak tu najlepiej to zrobic?

DZiekuje za rady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś opisał wszystko logicznie i po polsku to ułatwiło by sprawę :rolleyes: ...

Mam taki problem, chyba dostalem pingwina (filtr) za zle linki do podstrony .

Cale strony maja okolo 10 stron, czyli sa male.

strona, strony ?

Chcialbym wyjsc z filtra i wpadlo mi do glowy, ze moglbym jakos usunac ta podstrone czy przesunac czy cos..

jaką podstronę ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, ze zle linki ida do podstrony - na przyklad www.domena.cz/podstrona.html

Wpadlo mi do glowy, ze moglbym sie pozbyc tej podstrony i sprawa by sie rozwiazala nie?

Teraz prosze o rade, jak to zrobic, aby nie bylo duplicate content itd... i zeby to cos dalo.

Myslalem o tym ze przekieruje www.domena.cz/podstrona.html na www.domena.cz/podstrona 2.html uzywajac 301 ale wtedy moze przejsc pingwin przez 301 ..

A mi tak naprawde na tych linkach do tej podstrony nie zalezy czyli nie bylaby lepsza alternatywa?

Nie wiem jak lepiej to opisac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz jak zdjąć tych linków to zrób 404 na tych podstronach i zmień strukturę strony oraz zdecydowanie zmień strukturę linkowania.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz jeszcze prosze o wyjasnienie :)

Bo nie wiem co to jest :

404 na tych podstronach

- szukalem w internecie co to jest 404 ale nie bardzo mi wyniki pasuja do tego co chce zrobic.

- prosze opisz troche dokladniej co to jest 404 i jak to zrobic.

zmień strukturę strony

- to znaczy zmienic co? - wiem ze chyba glupie pytanie ale zyje w Czechach od urodzenia i nie rozumiem dokladnie tego. Chodzi o to abym pomienil linki on page? Czy zmienic kontent podstrony?

oraz zdecydowanie zmień strukturę linkowania

- prosze tez to bardziej wyjasnic bo nie wiem o co ci chodzi dokladnie..

Dzieki i sory za takie amatorstwo, ale linkuje tylko swoje strony firmowe, wiec nie jestem w tym jeszcze taki zbiegly i na forum pozycjonerskim jestem pierwszy raz i to z powodu tego Pingwina ..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

404 - file not found

zmiana struktury - zmiana/modyfikacja: adresów/kategorii/treści

zmiana struktury linkowania - większy % "dobrych" linków / zróżnicowanie linków do wewnątrz/dywersyfikacja anchorów

+ kierunek dział dla początkujących

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam następujący problem:

mam stronkę, którą pozycjonuję na dzień dzisiejszy na 3 frazy.

Dwie frazy trzymają się od kilku miesięcy na trzeciej pozycji, a trzecia fraza trzymała się na czwartej pozycji od jakiś 3/4 miesięcy. Niestety w ostatnim tygodniu czerwca wyleciała (3 fraza) w kosmos i jej do 100 pozycji nie ma;/

Ktoś może wspomóc w zdiagnozowaniu przyczyny takiego wylotu?

Proszę o ukierunkowanie mnie co jest nie tak...;/

Pozdrawiam

Zapraszam do odwiedzin oraz wpisów do wartościowego i bezpłatnego katalogu stron i firm - www.tomkat.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się, że ten problem powstanie, mianowicie "CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM"

Chciałem tylko zapytać czy ktoś może miał podobną sytuację i podpowie co się stało...

Na filtry to raczej się nie załapałem, stronka linkowana standardowo z katalogów, precli, for, paru blogów i wartościowych, tematycznych stron, nigdy nie używałem SWL'i i tym podobnym... A poza tym 2 frazy dalej są na tym miejscu co były...

Zapraszam do odwiedzin oraz wpisów do wartościowego i bezpłatnego katalogu stron i firm - www.tomkat.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapoananiu się z tematem...

Proszę o ukierunkowanie mnie co jest nie tak...;/

i po usupełnieniu...

Spodziewałem się, że ten problem powstanie, mianowicie "CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM"...

Mogę stwierdzić, że powinieneś kierować się na przód. Powodzenia!

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności