Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

404 i za to, że Krtek wkopał Reksiowi na ojro nic więcej nie napisze smile.gif

NO szkoda ze tak bylo bo potem nasi wylecieli z Portugalia bo byli za slabi a Polacy wogole byli lepsi ale druga polowe nie grali wogole . Psychika slaba.. :)

Pytam jeszcze raz:

A to 404 to przekieruje na strone glowna domeny?

Czy co to zrobi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Szkoda gadać 'zakręcony', poza tym naucz się pisać...

Zaraz po tym jak Ty zaczniesz pisać z większym sensem, chyba że miał to być post na forum wróżek ze szklanymi kulami, wtedy pisz jak pisałeś, a ja będę nadal pisał jak pisze. ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Intuicja

A tak dokładniej. Po pingwinie niektórzy marudzili, że strony nielinkowane/słabo linkowane wskakują na wysokie pozycje. Klika moich stron, na których średnio mi zależało też tego doświadczyło. Dzisiaj wróciły tam gdzie były przed pingwinem. Po pingwinie nie było nowych linków, więc to żaden filtr. Tak jakby się promocja skończyła :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wróciły tam gdzie były przed pingwinem.

Obserwuję od kilku dni powrót stron konkurencji na miejsca z przed pingwina. Tak jakby G sprzątało bajzel.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko stoi... To co poleciało w otchłań to dalej jest w czarnej du**e... A to co wyskoczyło do góry... trzyma się...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wróciły tam gdzie były przed pingwinem.

Obserwuję od kilku dni powrót stron konkurencji na miejsca z przed pingwina. Tak jakby G sprzątało bajzel.

Mam nadzieję że tak będzie bo to co było do tej pory to jakaś masakra.

Nowości z branży zoologicznej czyli wszystko dla psa i nie tylko https://www.dlapieska.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności