Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

eee tam takie skoki ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Na starej domenie 2 pozycja od tyłu, to linkwheel z 30 blogów podlinkowany odpowiednio i teraz powoli te linki zaczynają się indeksować. Wszystko jest linkowane i powoli idzie do góry zgredziku ;) Ogólnie to co tam widzisz to efekt tworzenia zapleczówek podlinkowanych OS, prywatnych precli(pozycjonusz), katalogowania, plus jakiejś tam piramidki. Czyli według mnie miks wszystkiego daje dobre efekty.

*o ile na takiej próbce fraz mogę wyciągać wnioski.

PS.

Młoda domena, ma dobrane bardzo łatwe frazy i te pozycje bez linkowania wyskoczyły na pierwszej/drugiej stronie co widać na screenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja na dzisiaj wygląda tak: stronka, która poleciala 25 kwietnia o 10-20 pozycji, podniosła się o kilka oczek; stronki, które po 25 kwietnia ładnie rosły (linkowane od niedawna) zaliczyły "korektę" (parę-paręnaście oczek w dół).

Jeśli chodzi o wzrost tej pierszej (wy*** przez pingwina), nie wykluczam, że podniosła się wskutek innych działań. Z drugiej strony spadki można wytłumaczyć raczej "wycofywaniem" pingwina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony spadki można wytłumaczyć raczej "wycofywaniem" pingwina.

Podejrzewam ten sam ruch. Jednak nie jest to całkowite wycofanie ale części wprowadzonych zmian.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie spadki -30 / -40 od wczoraj.

Strony dodawane ok 10-20 seokatalogów na dzień + trochę precli 5 sztuk na dzień + zaplecza.

Oczywiście dopalone precle, seokatalogi.

Domen na przedziale 2-4 miesięcy, nowo pozycjonowane. Wskoczyły w TOP, dopalone linkami i wypad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności