Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Będą się zmieniać bo musi sie to wszystko poukładać po DC. Ktos pisał, że bany poleciały - nie zauważyłem ani jednego. Pozycje trochę skaczą. To co oberwało po pingwinie nadal jest tam gdzie było (skoków +5 przy tych pingwino doświasdeczonych stronach nie licze, bo spadek z top1, na -40, czy -100 i więcej to taki wzrost moga sobie wsadzić w te skórzane torebki co powypływały w pierwszym poście popprzednej podstrony tego tematu).

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chaos w wynikach - spamy w górę, a wartościowe strony w dół.. . Wyniki zmieniają się nawet co pół godziny

Wygląda jakby się wyszukiwarka zepsuła, ja mam same śmieci w wynikach i to nawet totalnie nie powiązane. "Wprowadziliśmy nowy algorytm mający na celu poprawienie jakość wyników wyszukiwania" Ktoś tam chyba nie jest do końca zdrowy na umyśle. Jeszcze śmieszniej to wygląda niż wcześniej. Ciekawe co tym razem wyjdzie z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe mozesz przeprowadzić strajk pozycjonera kupując adwordsa;)

Jak chcesz zastrajkowac?:) Dopoki zwykli uzytkownicy nie poczują mocno, że coś się źle dzieje to możesz sobie strajkować do woli. Fakt faktem że wyniki mogą być dla mnie irytujące, ale pytanie, czy faktycznie użytkownik nie znajduje czego szuka, wydaje mi się że jednak znajduje, a to czego nie znajduje to uzna że po prostu nie istnieje, wiec nie ma potrzeby siegać do innych źródeł, tj. wyszukiwarek, których de facto i tak w Polsce innych nie ma;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koko Koko Pingwin Spoko, Spamy lecą hen wysoko, wszyscy razem zaśpiewajmy, pozycjonerom doping dajmy. Hej...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności