Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Macie jakieś stronki na tym samym IP/DNS, jak sie zachowuja?

Mam 3 strony na tym samym IP, podobna tematyka i jedna jest obita, a pozostałe dwie nie.

Google chodzi o wprowadzenie chaosu, bo wspólnego mianownika, jak to napisał Hicarian, nie ma. Oprócz mianownika AdWordsowego. Co poniektórzy wpadną w panikę i wykupią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciała mi jedna strona, na którą ostatnimi czasy dmuchałem i chuchałem. Cała reszta się mocno trzyma. Brak tutaj logiki. Mam nadzieję, że może jutro się poprawi, skoro są fluktuacje, to dzisiaj w dół, a jutro może do góry. Nie wiem tylko, czy klient będzie miał tyle cierpliwości co ja - chociaż ja też już powoli ją tracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdym haosie znajduje się jakaś prawidłowość :) a mianowicie wydaje mi się że Wujek G. zapodał nam system który działa zupełnie odwrotnie niż powinien. W moim przypadku strony które odpuściłem i prawie nic z nimi nie robiłem szczytują w serpach, a strony na które dmuchałem, chuchałem i je pieściłem poleciały na ryj :P

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności