Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co, dobry update...w jednym z moich przypadków google wywaliło stronę brandingową ze śmieszną odzieżą z top3 w otchłań uznając, że bardziej adekwatne do danej frazy są strony z grami, wierszykami a na pierwsze miejsce zasłużyła podstrona allegro z przedmiotem, który został już przeniesiony do archiwum! Yeah ;)

Jak tak ma pozostać to ja kończe z SEO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Google jedzie zgodnie z harmonogramem co 30 dni update, SEO Ruletka:)

No dokładnie, czuję się jak na polu minowym.

Pingwin mnie nie dotknął ale wczoraj czy przedwczoraj zaczęły się jakieś zmiany i strony mi poleciały po 10-20 miejsc w dół. Też się zastanawiam nad wspólnym mianownikiem dla tego wszystkiego, bo SWLi nie uzywam tylko katalogi i porządne artykuły.

No nic poczekamy z tydzień dwa i może po ostatniej zmianie trochę się uspokoi i wróci do normy. Pozostaje nam cirpliwośc :)

Blokowisko oszczędza - blog o oszczędzaniu pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i cały misterny plan wyjścia z pingwina w pizdu. Zmieniona całkwowicie strona, full nowych artykułów, linki z anchorami lub bez Pr8-9, początkowo wzrosty, od wczoraj od godz.21.00 nie ma w pierwszym tysiącu wyników. Rozsądek mówi, że to czasowe, ale intuicja podpowiada, p....ol i rób od początku, będziesz mieć więcej stron w indexie, kiedyś któraś random wróci

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś stronkę która w naturalny sposób znalazła się wysoko w SERPach a teraz poleciała?

Haha, dzięki, dobry żart :). Równie dobrze mógłbyś napisać, że oberwały strony które są zaindeksowane w Google. Przecież te, których tam nie ma, nie mogę zostać zafiltrowane.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znasz jakąś stronę która w zupełnie naturalny sposób znalazła się wysoko? Pomijając gigantów u których to jest całkowicie inna bajka to nic nie przychodzi mi do głowy :P

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to (na pierwszy rzut oka) bardziej wygląda na działanie związane nie tyle z linkami, co z samą budową i treścią stron, a więc nie tyle pingwin, co panda...

I nie chodzi tu o ilość treści, ale o jej jakość (ale rozumianą w sensie "matematycznym")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znasz jakąś stronę która w zupełnie naturalny sposób znalazła się wysoko? Pomijając gigantów u których to jest całkowicie inna bajka to nic nie przychodzi mi do głowy :P

Mam kilka takich stronek, które są wysoko dzięki samej optymalizacji i nigdy nie były pozycjonowane, co prawda są to łatwe frazy, ale czy wszystkie wasze frazy które wam poleciały należą do tych konkurencyjnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znasz jakąś stronę która w zupełnie naturalny sposób znalazła się wysoko? Pomijając gigantów u których to jest całkowicie inna bajka to nic nie przychodzi mi do głowy :P

Mam kilka takich stronek, które są wysoko dzięki samej optymalizacji i nigdy nie były pozycjonowane, co prawda są to łatwe frazy, ale czy wszystkie wasze frazy które wam poleciały należą do tych konkurencyjnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności