Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawy jestem jak by wyglądały statystyki z ostatnich miesięcy wejść z organików. 100 losowych sklepów - czyli o ile % obcięty został ruch na tych sklepach poprzez obcięcie ogonka i ważniejszych fraz. Możliwe, że jeszcze fajniej wykres by wyglądał gdyby losować tylko sklepy z dochodowych branż.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jak na moje oko to dzis sie gogoiel szmugiel poje...ał sam w swoich aktualizacjach ;]

A wszytsko co powiedział: Artur Waliszewski, dyrektor Google Polska

Chcemy poprawić jakość wyników wyszukiwania - mówi szef Google Polska, Artur Waliszewski na temat wprowadzonych zmian w działaniu popularnej wyszukiwarki. Chodzi o sposób pozycjonowania stron, który ma być teraz jeszcze bardziej obiektywny, a tym samym realizować założenia twórców wyszukiwarki.

to bullshit jak patrze na wyniki które wam wkleiłem w screenach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna strona zajmuje 3/4 wyników z danej strony, kto by tak nie chciał ;] to się nazwa wyeliminowanie konkurencji, nie martwisz sie czy ktoś kliknie w 1` czy 4 czy 7 pozycje wszędzie jesteś ty ;]

też mi się rzuciło w oczy , że to obecne 'sprzątanie' polega na jeszcze większym wpychaniu w wyniki podstron z tych samych serwisów.

Google musi mieć duży problem. Wywala pozycjonowane strony i żeby w ich miejsce nie wpadał chamski spam to zapełniają miejsca zapychaczami.

Naprawdę musieli nisko upaść, żeby sztucznie wypełniać czymkolwiek wyniki wyszukiwania. To się nazywa czyszczenie indeksu :):)

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory ludzie stawiali katalogi, od dziś będą stawiać fora i napi..lać w nie jak w katalogi, już miesiąc temu zauważyłem tą tendencję u bardziej kumatych, bardziej opłaca sie postawić 100 for zombie niż 100 katalogów; ...i same wzrosty :)

Edit: to kto z Was sprzeda mi dostęp do swoich katalogów opartych o fora internetowe ;P? Na PW proszę, tylko PL-ki

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: to kto z Was sprzeda mi dostęp do swoich katalogów opartych o fora internetowe ;P? Na PW proszę, tylko PL-ki

Tylko zlitujcie się i piszcie na tych forach coś sensownego a nie tak jak ten od "szybkie pożyczki + miasto"....... :)

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki są najlepsze w całej historii polskiej wersji wyszukiwarki Google

Bez dwóch zdań... To nie wyszukiwarka... ale teraz to Wyspamiarka Google... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności