Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

byla era qlwebow... ktora sie skonczyla

kiedy? bo chyba coś przespałem ;)

a tak bardziej w temacie: tak sobie sprawdziłem kilka "moich" fraz (więcej mi się nie chciało ;) ) i jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu (choć to spostrzeżenie "na szybko"), że znów doskonale działa bombardowanie anchorem podstrony, która nie ma z nim absolutnie nic wspólnego. A rzekomo mistrzowie z G. mieli sobie z tym poradzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, u mnie teraz moje zaplecza na blogach 2.0 z tekstami pisanymi przez copywriterkę za 3 zł, są na niektóre frazy wyżej niż właściwe strony... oby tak dalej, oby tak dalej.. już lecę po AdWordsy ;-)

Cały dzień siedzę przed kompem i oglądam walki w kisielu na youtube, a jak mi się znudzi to siadam przed TV i tam analizuję wystąpienia publiczne prezydenta Obamy, oraz innych przyjaciół demokracji. Wtedy też myślę, że przydałby im się porządny kurs asertywności by tak dobrze wszystkim odpowiadać na bezsensowne pytania. A jak i to mi się znudzi to wpisuję szkolenia sprzedaż w wyszukiwarce yahoo i sobie z nudów przeglądam wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, u mnie teraz moje zaplecza na blogach 2.0 z tekstami pisanymi przez copywriterkę za 3 zł, są na niektóre frazy wyżej niż właściwe strony... oby tak dalej, oby tak dalej.. już lecę po AdWordsy ;-)

U mnie podobnie ;)

Po długiej przerwie postanowiłem wrócić na PiO, mam nadzieję, że tym razem znajdę więcej czasu aby coś napisać

Ok. 200 pozycjonowanych domen. Głównie erotyka. Poleciały przede wszystkim nowe, które po Pingwinie z kwietnia wyjątkowo szybko zaczęły wychodzić. Stare domeny i te uratowane po spadkach z 25 kwietnia ani drgną. Blogi i wpisy w wiki wyprzedzają niektóre pozycjonowane strony. Rewelacja.

Najlepszy sposób to stawiać masowo gówniane strony, linkować ile wlezie wszystkim czym popadnie, niech na siebie zarobią i mogą spadać. Potem postawić nowe i tak w kółko ;)

A tak na poważnie to mam nadzieję, że to już koniec......chociaż na jakiś czas. Wiem, naiwny jestem

Najlepszy stomatolog i ortodonta w Katowicach - Freshmed - piękny uśmiech to zdrowy uśmiech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te całe pingwiny, delfiny i inne zwierzaki to jedynie przykrywka „Goosi” do dowolnej manipulacji wynikami. Brak wspólnego mianownika tych wszystkich filtrów tylko to potwierdza.

„Goosia” nie może zdzierżyć, że na ich wyszukiwarce zarabia wiele firm oferując pozycjonowanie, a oni tylko do tej pory biernie mogli sie przyglądać.

Wymyślili więc sobie te filtry, aby każdy gdy zauważy spadki swojej strony pomyślał sobie "qrcze, wpadłem w pingwina"...czyli chcą zwalić winę za złe wyniki na Ciebie, a nie na siebie (oni mogą teraz wszystko - bo to Ty sie nie stosujesz do ich zasad - do których tak na prawdę nie da się stosować - bo gdy nie robisz nic, to strona ani drgnie na konkurencyjne frazy, a gdy coś robisz, to już grzeszysz:-))

W ten sposób będą dożyli do tego, że do wypozycjonowania stron będzie potrzeba dużo więcej lepszych narzędzi, potencjału i czasu. W efekcie aby firma pozycjonująca mogła zarobić, będzie musiała kasować dużo więcej niz do tej pory, nie mogąc zagwarantować efektu ( bo się nie da...w każdej chwili przecież ”Goosia” może zrobić randomizacje)

W taki to sposób ludzie dla świętego spokoju będą woleli zadzwonić do konsultantki „Goosi” i wykupić u nich kampanie, niż za podobne pieniądze pchać się w pozycjonowanie bez gwarancji wyników i czasu po jakim znajdzie sie strona w Topie.

W ten sposób „Goosia” osiągnie to co chce osiągnąć, pod pretekstem zmian algorytmów, których pseudo celem jest zwiększania jakości wyników.

Pozdrawiam,

Rafilm

Ps. „Goosia” - tak jak to każda kobieta, cyklinie ma PMS więc nie powinno nas już to dziwić, że co miesiąc będzie trzepie wynikami bez logicznego uzasadnienia albo jak kto woli, przy zachowaniem kobiecej logiki ;-)

(PMS - Zespół napięcia przedmiesiączkowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny który ma patent na pingwina to Chuck Norris... On pozycjonuje jak chce i kiedy chce... a i tak zawsze jest w Top1... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności