Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

To mój ranking wygląda tak, byłem na TOP 1, spadłem na TOP 5, a teraz wróciłem na TOP 3.

Na frazę "hodowla kóz w chrząchczychrzebożczycach"?

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@spider11

teraz sie kupuje na allegro za 1,12 zł w "promo"

hehe takie chyba też mi się zdarzyło kupić, ale jak je przeczytałem, to stwierdziłem że poniżej pewnego dna nie zejdę nawet na zapleczu ;-)

Cały dzień siedzę przed kompem i oglądam walki w kisielu na youtube, a jak mi się znudzi to siadam przed TV i tam analizuję wystąpienia publiczne prezydenta Obamy, oraz innych przyjaciół demokracji. Wtedy też myślę, że przydałby im się porządny kurs asertywności by tak dobrze wszystkim odpowiadać na bezsensowne pytania. A jak i to mi się znudzi to wpisuję szkolenia sprzedaż w wyszukiwarce yahoo i sobie z nudów przeglądam wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś faktycznie musi być na rzeczy. Chociaż moje strony nie ucierpiały niemal wcale, to zaobserwowałem, że frazy absolutnie niekonkurencyjne, które wcześniej wprowadzałem kilkoma wpisami do katalogów, do co najmniej TOP20, teraz nie wchodzą nawet do trzeciej setki... od około 2-3 tygodni tak się rzeczy mają. Tak jakby linki z katalogów nagle straciły (i tak znikomą) moc.

Możliwe aby Google wyzerował moc linków na podstawie skryptu?

Nie ma jak dobry Sklep komputerowy

Profesjonalny serwis komputerowy Bielsko i wszelkiej innej elektroniki.

Już niedługo tablety sprawią, że Twój laptop stanie się niemal bezużyteczny ;)tablety ceny, sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Random google został uruchomiony, nastąpiło zerwanie blokady, serpy są już w maszynie przystępujemy do losowania.

To co wczoraj na zielono dzisiaj mam na czerwono. Co przedwczoraj ostro w dół dziś wraca na pozycje. Rollercoster.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie raczej wzrosty ale tylko o jedno lub kilka oczek, marne pocieszenie za spady o kilkanaście...

u mnie identycznie, idzie do góry, ale hiper wolno :/ Na szczęście poleciało tylko kilka fraz, do tego część fraz ogólnych zmieniło wyświetlanie i wyświetla się jak frazy lokalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielę i zaczynam linkować wszystkim co się da. Nie pokażę Wam screena z wczorajszych pozycji, bo zgred powie "a nie mówiłem" ;)

a nie mówiłem :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności