Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Aż większość z forumowiczów zmieniła zdjęcia profilowe na pingwiny :D sie dzieje :P

Poczekajcie, jeszcze troche będzie Volunia w wersji PL, wyszukiwarka oparta o ranking rekomendacji w różnych portalach społecznościowych/ranking populaności wśród użytkowników, na razie index jest do d..py, ale pracują nad tym :)

chyba już nawet jest :)

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przydała by się akcja powiązana z wiodącymi serwisami/portalami/vortalami na której były by umieszczone w formie newsa / arta itp informacje mówiące o tym, iż era Google minęła (poprzeć to kilkoma wynikami z serpów gdzie jest syf) i zaproponować ludziom alternatywę w postaci binga albo innej szukajki przyjaznej nam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się akcja powiązana z wiodącymi serwisami/portalami/vortalami na której były by umieszczone w formie newsa / arta itp informacje mówiące o tym, iż era Google minęła (poprzeć to kilkoma wynikami z serpów gdzie jest syf) i zaproponować ludziom alternatywę w postaci binga albo innej szukajki przyjaznej nam

o tym samym wczoraj pomyślałem - link w stopce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Era google nie skończy się bo osoby, które rżnęły algo na lewo i prawo dla pozycji swoich stron zaczną na portalach pisać, że to koniec ery G. Era ta sie skończy bo G samo z tym doskonale sobie radzi. Może to sie zmienić jezeli jakis kumaty tam im wytłumaczy, że syf w organikach to tylko chwilowy dopływ $ w adwordsach. To jak z podatkami, podnoszenie ich nie rozwiązuje problemu braku $, tylko oddala w czasie to co i tak przyjdzie - katastrofa. ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry link jest nieporównywalnie trudniej uzyskać niż ogrom like'ów, plusów itp. Już są systemy wymiany like'ów i plusów, na fb dostaję więcej spamu niż na maila, w społecznościówkach spam się rozwija bardzo szybko, to nie wiem czy to byłby dobry system opieranie wyników o polecenia ze społecznościówek.

O dziwo oprócz wikipedii olbrzymią część wyników stanowią wyniki z Facebooka i też tagi i wyniki wyszukiwania z Zoomi, które właściwie nie koniecznie są dokładnie powiązane z wpisaną frazą. To chyba już bardziej użyteczne byłyby wyniki z katalogów stron, bo tam przynajmniej jest łatwo odnaleźć poprzez link poszukiwaną stronę. Google promuje na top10 zabronione przecież indeksowanie wyników wyszukiwania, no i oczywiście masowo powstające nowe spamy. WTF? Walczymy z pozycjoneram w celu poprawy jakości wyników i wyrzucamy 70% normalnych stron, serwujemy użytkownikom spamy i wyniki wyszukiwania?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Chuck Norris potrafi dobrze pozycjonować, a jego strony są zawsze na miejscu -1 - tuż przed Adwords!

A na serio - może google wprowadza jakiś nowy produkt związany bezpośrednio z adwords i pozycjami w google? Zastanawiam się czy to mogło by mieć sens - np. aukcje za pozycje w wynikach :D

Tak tylko myślę sobie co by było gdyby

..:: Strony WWW ::....:: Nowe technologie ::....:: Hurtownie ::....:: Reszte znajdziesz w google.pl ::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, jest iskierka nadziei! Moje frazy przedwczoraj spadły o kilka pozycji, wczoraj o kilka kolejnych ale teraz właśnie widzę, że część wróciła na swoje pozycje sprzed "awarii". Część jest jeszcze lekko w tyle ale część wróciła na swoje miejsce do TOP'a. Może będzie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, jest iskierka nadziei! Moje frazy przedwczoraj spadły o kilka pozycji, wczoraj o kilka kolejnych ale teraz właśnie widzę, że część wróciła na swoje pozycje sprzed "awarii". Część jest jeszcze lekko w tyle ale część wróciła na swoje miejsce do TOP'a. Może będzie dobrze...

Mam to samo, tyle że wraca (na część fraz) stronka, która dostała dopiero dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, jest iskierka nadziei! Moje frazy przedwczoraj spadły o kilka pozycji, wczoraj o kilka kolejnych ale teraz właśnie widzę, że część wróciła na swoje pozycje sprzed "awarii". Część jest jeszcze lekko w tyle ale część wróciła na swoje miejsce do TOP'a. Może będzie dobrze...

Z natury nie ulegam emocjom, ale coś znów się zmienia.

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google uznaje pozycjonerów za nowotwór a swoje "zmiany algorytmu" działają jak chemioterapia - niszczą po częsci nowotwór a po części niszczą samych siebie. Patrząc na to jak teraz wyglądają wyniki po tych "updateach" mogę tylko mieć nadzieję, że się opamiętają i zamiast uznawać pozycjonerów za wrogów będą żyli z nami symbiozie.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności