Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Patrząc na wypowiedzi osób, można stwierdzić, że zmiany są atematyczne (niezależne od tematyki) i nieporównywalne (niezależne od sposobu linkowania). I tak jak większości trochę pospadało kilka dni temu, tak teraz, jak niektórzy piszą, jest więcej zielonych słupków.

Czyli w zasadzie można by stwierdzić, że w tym przypadku zmiany miały charakter wyłącznie finansowy czyli wprowadzenie chaosu na kilka dni, a wzrosty przychodów z AdWords są na pewno zauważalne na koncie jakościowej wyszukiwarki.

I te zmiany chyba wprowadzone są tylko w PL, bo gdzie indziej cisza, oprócz typowych postów o emperor-penguins.jpg.

Na obrazku widzimy jak para GooPingwinów przyjmuje do swoich szeregów nowego GooAdwordsowicza, który zdaje się zastanawiać - CO JA TU ROBIĘ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam... u mnie strony spadają jednego dnia, a potem 3-4 dni idą w górę. Dopowiem jeszcze że nie wszystkie spadki miałem jednego dnia... Każdego dnia spada po kilka witryn, i stopniowo odzyskują pozycję w kolejnych dniach. Nawet dzisiaj 2 strony poleciały

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazł już ktoś dobrą gadke dla oburzonych klientów? Skończyły mi się już pomysły

W takim razie już czas zrezygnować z pozycjonowania. Jest na forum wątek o nierzetelnych firmach seo, poczytaj.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie już czas zrezygnować z pozycjonowania. Jest na forum wątek o nierzetelnych firmach seo, poczytaj.

Nie rozumiesz... stronka spadła z 1-3 na 7-10 i jest żal że muszę się tłumaczyć :P "bo top3 jest jego"

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazł już ktoś dobrą gadke dla oburzonych klientów? Skończyły mi się już pomysły

W takim razie już czas zrezygnować z pozycjonowania. Jest na forum wątek o nierzetelnych firmach seo, poczytaj.

A to rzetelnym pozycje nie spadają i nie muszę się tłumaczyć ? Fajnie tak :)

activist aka terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od dwóch dni większość słów i fraz łatwych i bardzo łatwych stoi, ale zauwazłym tendencję, że klika fraz które były na wznoszeniu i wchodziły do 30stki poleciały o ok.20 pozycji w dół.

Kilka fraz dwa dni temu podskoczyło o 2-3 pozycje w top10, czyli 8->4 czy 5->4, ale dzisiaj... dwa bardzo trudne słowa o dość ugruntowanej pozycji poleciały 7->16 i 3->13... i to mnie ciut zmartwiło.

Czy to się kiedyś skończy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności