Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rzucam te pozycjonowanie, już kuźwa nie wiem jak się tłumaczyć wszystkim doookoła :sciana:

Boże, kiedyś było dobrze, ciężką pracą się uzyskiwało stabilne dobre pozycje. Teraz kuźwa gorzej niż w ruletce :cray:

Może czas nazwać nasz zawód oficjalnie SEO Hazard ....

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to rzetelnym pozycje nie spadają i nie muszę się tłumaczyć

Dokładnie tak jest. :)

Wnioskuję, że spadają strony, które pozyskiwały linki z kiepskich źródeł. Np. z katalogów.

W G już dużo wcześniej mówiło się, że nastąpi moment kiedy linki z katalogów stracą moc.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucam te pozycjonowanie, już kuźwa nie wiem jak się tłumaczyć wszystkim doookoła :sciana:

Boże, kiedyś było dobrze, ciężką pracą się uzyskiwało stabilne dobre pozycje. Teraz kuźwa gorzej niż w ruletce

Ja sądzę że właśnie o to Googlowi chodzi... Pingwin uwala bez składu i ładu, po to aby rozwalić rynek Seo, a przede wszystkim zniechęcić klientów do pozycjonowania... Myślę że będą jechać z tą ruletką jeszcze kilka miesięcy... Po czym wszystko wróci do normy... ale nie będzie już chętnych na pozycjonowanie... Wydaje mi się że mają taki misterny właśnie plan...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, kiedyś było dobrze, ciężką pracą się uzyskiwało stabilne dobre pozycje. Teraz kuźwa gorzej niż w ruletce

Kiedyś, nic nie robiąc można było wejść w topy w ciągu miesiąca na trudne frazy.

Teraz należy lepiej przyłożyć się do pracy, trzeba zmienić model myślenia i pozycjonowania.

Algorytm cały czas jest rozwijany z pozycjonowaniem też tak należy robić.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem lamentów niektórych osób, piszecie tak jakby pierwszy raz Was coś takiego spotkało. Takich jazd już było sporo w historii polskiego seo, trochę cierpliwości i zamiast żalić się na forum, zakasać rękawy i budować zaplecza. Mnie też poleciało kilka stron, a w innych przypadkach zanotowałem duże skoki kosztem konkurencji, która poleciała - norma. Trzeba się dostosować do zmian i tyle.

02-468x90.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to rzetelnym pozycje nie spadają i nie muszę się tłumaczyć ? Fajnie tak :)

Bo rzetelny partnetr robi screena, odpala painta, robi kilka zabiegów z ctrl+c/ctrl+v i wysyła w załączniku Klientowi co by go uspokoić. Po czym idzie na allegro i uaktualnia aukcję z gwarancjami pozycji top1 ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem lamentów niektórych osób, piszecie tak jakby pierwszy raz Was coś takiego spotkało. Takich jazd już było sporo w historii polskiego seo, trochę cierpliwości i zamiast żalić się na forum, zakasać rękawy i budować zaplecza. Mnie też poleciało kilka stron, a w innych przypadkach zanotowałem duże skoki kosztem konkurencji, która poleciała - norma. Trzeba się dostosować do zmian i tyle.

Ja nie rozumiem ciebie. Rok temu jak dostawałeś po du**e to wiedziałeś w 80-90% dlaczego to cię spotkało. A teraz? Nie wiadomo z której strony ci pr**********ą i zgaduj z jakiego to powodu ....

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ucierpiała komuś strona, nie linkowana jakimiś preclami swl-ami itp? Chodzi mi o stronę która nie była dotykana tymi rzeczami, a mimo wszystko zanotowała spadek ?

Tak. A nawet i strony z ugruntowanymi pozycjami, na których siedziały długie miesiące, poleciały w dół.

Jedne idą w górę a drugie w dół.

Tymi skokami przestaję już się martwić, jednak nie daje mi spokoju ta cała niewiadoma i brak wspólnego/logicznego mianownika - to jest najbardziej denerwujące. Pomijając już pytania klientów o ten cały chaos ;)

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności