Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedz, że w Googlach samo nic się nie robi. :D

Aha... czyli te spadki to też sam sobie zafundowałeś po to, abyś teraz mógł przywrócić pozycje?

Spryciarz. :D

Może nie ja, ale pracownicy Google z pewnością. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niedługo 1 strona to będzie sam adwords...

Obawiam się, że w niektórych przypadkach już tak jest, albo przynajmniej wszystko zmierza ku temu. Za niedługi powstaną agencje dbające o jak najwyższe pozycje poprzez AdWords. Obym się mylił. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem lamentów niektórych osób, piszecie tak jakby pierwszy raz Was coś takiego spotkało. Takich jazd już było sporo w historii polskiego seo, trochę cierpliwości i zamiast żalić się na forum, zakasać rękawy i budować zaplecza. Mnie też poleciało kilka stron, a w innych przypadkach zanotowałem duże skoki kosztem konkurencji, która poleciała - norma. Trzeba się dostosować do zmian i tyle.

Ja nie rozumiem ciebie. Rok temu jak dostawałeś po du**e to wiedziałeś w 80-90% dlaczego to cię spotkało. A teraz? Nie wiadomo z której strony ci pr**********ą i zgaduj z jakiego to powodu ....

Podpisuje się pod słowami kolegi. Jeśli po zgooglowaniu frazy "szybkie pożyczki częstochowa" wyskakuje to co wyskakuje to jak mamy się dostosować???

próbowałem spamować forum spamerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo z której strony ci pr**********ą i zgaduj z jakiego to powodu ....

Dokładnie o to chodzi.

Nawet jeśli w mniejszym czy większym stopniu zaakceptuję to, że gugle chcą dobrać się do moich klientów, to w żaden sposób nie mogę zrozumieć faktu, że robią to metodą partyzancką, bo im ku**a wolno.

Przy takich działaniach gugl zatraca sens własnego istnienia, jeśli w serpach jest taki syf.

Wartościowe wyniki lecą w dół, a strony nie mające jakiejkolwiek wartości merytorycznej okupują top10. I ja się pytam, Leo, why??

No i jeszcze radosna twórczość, o której już tu wspominano.

fryzurykrotkie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazł już ktoś dobrą gadke dla oburzonych klientów? Skończyły mi się już pomysły :P

Za bardzo spadkami nie mogę się pochwalić, po prostu są skoki 1-10, ale co do klientów to trzeba po prostu na początku współpracy wprost powiedzieć na czym to polega. Nie obiecywać złotych gór tylko powiedzieć jak się kształtują pozycje, jakie mogą być konsekwencje seo i że nie ma czegoś takiego jak łajt hat seo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

off: Ogólnie to polskie aktualizacje robią polacy w google polska czy amerykanie i polacy jakoś im w tym pomagają ?

Podejrzewam, że o tym decyduje zarząd Google. Może to być grono prezesów z różnych krajów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

off: Ogólnie to polskie aktualizacje robią polacy w google polska czy amerykanie i polacy jakoś im w tym pomagają ?

Podejrzewam, że o tym decyduje zarząd Google. Może to być grono prezesów z różnych krajów. :D

Nie.

Siedzi tam taka pani Jadzia, która codziennie kreci wajchą Googla, ale ostatnio coś jej się popierdzieliło i zaczęła kręcić nie w tą stronę co trzeba.

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

off: Ogólnie to polskie aktualizacje robią polacy w google polska czy amerykanie i polacy jakoś im w tym pomagają ?

Podejrzewam, że o tym decyduje zarząd Google. Może to być grono prezesów z różnych krajów. :D

Nie.

Siedzi tam taka pani Jadzia, która codziennie kreci wajchą Googla, ale ostatnio coś jej się popierdzieliło i zaczęła kręcić nie w tą stronę co trzeba.

Chciałeś wnieść coś konstruktywnego tą wypowiedzią do tego temu, czy po prostu nabijasz sobie posty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gphp - I kto to mówi?!

A Ty coś wniosłeś do tego tematu konstruktywnego?! Czy z kolegami idziecie na rekord największej ilość podstron z tematu na tym forum?!

A ja mam pytanie, czy liczba przy Twoim nicku to Twój rok urodzenia? :) Do tego błędnie interpretujesz pojęcie nabijania postów...

@gphp

Nabijam posty. Mam układ z G. mówiący o tym, że za każdego posta na PiO podniosą mi strony o kilka oczek w górę...

Zabawne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucam te pozycjonowanie

abstrahując od obecnej jakości serpów można stwierdzić, że przynajmniej w części plany Googlarzy dają wyniki... skończyć z zawodem : pozycjoner

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności