Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ucierpiała komuś strona, nie linkowana jakimiś preclami swl-ami itp? Chodzi mi o stronę która nie była dotykana tymi rzeczami, a mimo wszystko zanotowała spadek ?

Tak.

Mi też jedna stara z czasów gdy jeszcze w ogóle nie było żadnych precli i swli, może jakieś katalogi stron wtedy były jedynie, a pewnie już nie istnieją od lat. Zawsze się trzymała przez lata teraz trochę pospadała o kilka pozycji. Nie dodałem do niej linka od lat, jedynie ludzie linkują. To jest jedna z niewielu takich domen jakie posiadam, moim zdaniem bardzo wysoka merytorycznie, co widać po ilości maili jakie przychodzą od ludzi, a mimo to też trochę oberwała, także nie ma szczególnych reguł, każdy może dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@gphp - I kto to mówi?!

A Ty coś wniosłeś do tego tematu konstruktywnego?! Czy z kolegami idziecie na rekord największej ilość podstron z tematu na tym forum?!

A ja mam pytanie, czy liczba przy Twoim nicku to Twój rok urodzenia? :) Do tego błędnie interpretujesz pojęcie nabijania postów...

No widzisz jaki Ty mądry jesteś. Prawie zgadłeś.

Jak mam nazwać coś co Ty i kilku innych tu pozycjonerskich wymiataczy robicie. Od paru dni czytam w tym wątku tylko dzisiaj parę fraz spadło mi o 3 pozycje, następnego dnia czytam dzisiaj mi kilka fraz wskoczyło o jedna pozycję wyżej, trzeci dzień wspaniałej konstruktywnej debaty: a mi dzisiaj 8 fraz spadło o dwie pozycje każda itd itp.

I tylko z kultury osobistej zapytam i nie przeklnę: Kogo to k.... obchodzi, że Wam pozycje skaczą raz w tą a raz w tamtą?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to polskie aktualizacje robią polacy w google polska czy amerykanie i polacy jakoś im w tym pomagają ?

Ogólnie za tym syfem stoi Obi Wan Kasparobi z Ireland Jedi Spam Team...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz jaki Ty mądry jesteś. Prawie zgadłeś.

Jak mam nazwać coś co Ty i kilku innych tu pozycjonerskich wymiataczy robicie. Od paru dni czytam w tym wątku tylko dzisiaj parę fraz spadło mi o 3 pozycje, następnego dnia czytam dzisiaj mi kilka fraz wskoczyło o jedna pozycję wyżej, trzeci dzień wspaniałej konstruktywnej debaty: a mi dzisiaj 8 fraz spadło o dwie pozycje każda itd itp.

I tylko z kultury osobistej zapytam i nie przeklnę: Kogo to k.... obchodzi, że Wam pozycje skaczą raz w tą a raz w tamtą?!

Gdyby każdy miał taki tok myślenia jak ty to forum nie miałoby prawa bytu. Bo w końcu kogo obchodzi to, że ktoś ma jakiś problem lub potrzebuje opinii, porady lub po prostu chce się wypowiedzieć na dany temat. Nie zapominaj, że forum to jest internetowa forma swobodnej dyskusji... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu ja mam jedną stronkę która mimo tego całego zamieszania trzymała się mocno w top 10 po tym ostatnim update też nawet wskoczyła do top 3 ale dzisiaj poleciała o dwadzieścia pozycji w dół z pierwszej chwili myśłałem że to pingwin ją dziobnął i przy tym co się ostatnio dzieje to tak powinno być i nie analizowałem tego spadku.

Teraz patrzę sobie a tu mam coś takiego: External Backlinks: 2,483, Deleted: 2,224

Z tego co widać to niektórzy z tej bezsilności zamiast promować swoje strony to usuwają konkurencje widać po skutkach że chyba mamy złoty klucz by osiągnąć Topy :)

Fundacja Agapeanimali 1 procent podatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz patrzę sobie a tu mam coś takiego: External Backlinks: 2,483, Deleted: 2,224

tz. że co - ktoś linkuje i wywala linki? Ehh to wątpliwe ale możliwe.

Z tego co widze to ktoś musiał by pół pozycjonowanych stron bombardować linkami - bo nie ma zasady czy była czy nie była linkowana...

..:: Strony WWW ::....:: Nowe technologie ::....:: Hurtownie ::....:: Reszte znajdziesz w google.pl ::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tam... to jakaś szerzej zakrojona akcja;) A nie że ktoś coś dopalił... leci wszystko i wszędzie z tego co widzę. Dzisiaj też mi sporo domen pospadało.Szukam wspólnego mianownika i nic nie mogę znaleźć;/ O to chyba im właśnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę że to jest w każdym przypadku bo inne domeny też oberwały pingwinem te linkowane i te nie, te stare i te młode. Ale akurat w przypadku tej jednej domeny ktoś ją uwalił. Tak więc może zamiast próbować wyjść z dołka ładować ile wlezie w konkurencje. :)

Fundacja Agapeanimali 1 procent podatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie sposób na wzrosty? Oto i on:

1) Kupujesz zaplecze u kolegi gphp - 30zł/szt.

2) Powoli katalogujecie swoją stroną(listę możesz kupić u gphp) max 20 katalogów/dziennie - i uważajcie jeżeli używacie do tego celu SEO Bohatera(Google jest czujne. Ja bym uważał).

3) Zaplecze zaczynacie katalogować. Usługę taką wyświadczyć może Wam kolega gphp(robi to skutecznie i co najważniejsze już od 5zł)

4) Cieszycie się ze wzrostów.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pospadały strony, które miały stabilne topy, ale nie były linkowane przez dłuższy czas. takie są moje spostrzeżenia, monitoruję ok 1000 fraz i niemal wszystkie nielinkowane od jakiegoś czasu - poleciały w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwala mnie to ja wy tu narzekacie na te pozycje. :) A od Google wchodzą, czytają i się cieszą, bo o to im chodziło. :D

I TRENS napisał sedno sprawy. Wielcy pozycjonerzy płaczą i płaczą, chlip, chlip, chlip a chłopaki z Googla się śmieją do rozpuku.

A kolega Osiek podsumował Pana gphp. I niech Pan gphp nadal prowadzi formę swobodnej dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób wyłączyć powiadomienia o nowych wpisach? Już nie nadążam z usuwaniem powiadomień w skrzynce pocztowej!

Zrób sobie jakieś konto e-mail specjalnie na SPAM tych powiadomień. :)

A kolega Osiek podsumował Pana gphp. I niech Pan gphp nadal prowadzi formę swobodnej dyskusji

Zleciłeś mu to czy sam główkowałeś nad odpowiedzią? :P

Chcecie sposób na wzrosty? Oto i on:

1) Kupujesz zaplecze u kolegi gphp - 30zł/szt.

2) Powoli katalogujecie swoją stroną(listę możesz kupić u gphp) max 20 katalogów/dziennie - i uważajcie jeżeli używacie do tego celu SEO Bohatera(Google jest czujne. Ja bym uważał).

3) Zaplecze zaczynacie katalogować. Usługę taką wyświadczyć może Wam kolega gphp(robi to skutecznie i co najważniejsze już od 5zł)

4) Cieszycie się ze wzrostów.

;)

Widzę, że dobry z Ciebie copywriter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:faja: bijcie się :killer:

a na serio. Widzę że poleciały mi strony które na wszystkie frazy były niewłaściwie linkowane - to jest linki szły we większości przypadków (około 90% odnośników) do domen głównych (np. https://www.costam.pl/), a dla podstron te reszta linków - 10% (https://www.costam.pl...-podstrona.html).

Odziwo frazy na domene główną poszły w kosmos, a te które są dla podstron dalej są widoczne.

Po analizie ze swojej strony - proszę o weryfikacje z waszej - czy macie podobne spostrzeżenia.

PS PRIMO. Około 14-17 chyba znów coś się działo - zaobserwowałem kilka spadków..

PS PRIMO ULTIMO. Do podstron szły frazy z właściwym anchorem

..:: Strony WWW ::....:: Nowe technologie ::....:: Hurtownie ::....:: Reszte znajdziesz w google.pl ::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności