Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie samo wrażenie - domena główna wypada a podstrony zostają na tych samych miejscach.

Co dziwne sprawdzając na enginach szukajki takich jak onet albo WP główna nadal sie wyświetla na dobrych pozycjach.

Nowości z branży zoologicznej czyli wszystko dla psa i nie tylko https://www.dlapieska.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sniver mogę to potwierdzić, ale nie odnosi sie to do wszytkich domen, bo mam też domeny, z którymi nic nie było robione ani teraz, ani nigdy, miały po prostu treść dobrą plus drobną optymalizację, nie przesadzoną, niszową tematykę i miały pozycje. A dziś poszły sobie...

Wydaje mi się natomiast, że coraz większe znaczenie ma jakość witryny, w tym wskaźnik odrzuceń, tak jakby było to oceniane i jeśli strona jest zła, ma wysoki wsp. odrzuceń, nie pasuje do danego słowa kluczowego to spada na to konkretne hasło w wynikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się po kolegów powyżej. Domeny głóne się osłabiają, podstrony idą w górę bądź trzymają się pozycji. Dwa dni temu poleciał mi nagle serwis mocny - strona komercyjna bez swl-i, która ma wysoki PR, linki prowadzą w większości z dużych portali o tematyce identycznej i nie robione pod pozycjonowanie a w celu informacyjnym troszkę delikatnie wsparta Seokami na frazy. Przez pół roku utrzymywała się w Top 10 teraz poleciała na wszystkie frazy. Szlag mnie trafi:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdyby skłonić autorów adblocka+ do dodania (tzn do odblokowania) funkcji blokującej adwordsy to google miało by wielki problem.

Chyba ze jest ktoś kto chce sie wybić i napisze taki dodatek przeglądarek :)

Kaspersky Antyvirus blokuje z automatu je:)

E-INFONET - projektotowanie stron, sklepy internetowe, reklama w Toruniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie przestać pisać co komu poleciało a co nie ? Rano poleciało, wieczorem wróciło - dajcie spokój, niekończąca się opowieść...

Merytorycznie - jak w polskim filmie, nic się nie dzieję. Proponuję moderatorom zamknąć wątek a`la kolejny PR update.

Czas na testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co od wspólnego mianownika - tak na prawdę jest tylko jeden i wiadomo to od zawsze - czarne seo!

szczerze mówiąc, wszystkie moje stronki stoją gdzie stały, albo poszły do góry, bo stosuję:

only-whit_rashnsq.png

:)

Ja mam spore spadki, ale robiłem jeden serwis właśnie tylko white hatem mi nie poleciał.

Frazy, na które pozycjonowałem ten serwis to :

troll

trolling

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frazy, na które pozycjonowałem ten serwis to :

troll

trolling

lol - trolowanie też?

Potwierdzam moje wcześniejsze przypuszczenia - "frazowanie" do odpowiedniej podstrony trzyma się w kupie. Ma to też chyba znaczenie jeśli chodzi o współczynnik odrzuceń, bo logicznie rzecz biorąc - to właśnie, strony/podstrony które opisują konkrety mają niższy współczynnik oraz odpowiednią treść - zarówno dla google jak i dla potencjalnego odbiorcy.

Coś te zwierzęta od google za szybko sie uczą :D

..:: Strony WWW ::....:: Nowe technologie ::....:: Hurtownie ::....:: Reszte znajdziesz w google.pl ::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności