Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

nie - to nie tak!

jest w tym sens i logika!

Skoro google pracuje nad uzyskaniem dobrych wyników oraz tym samym lepszych pozycji na wskazane frazy, to chce aby odnośnik kierował do odpowiedniej treści. Bo biorąc pod uwagę taką sytuację:

Mamy jakąś tam stronę o adresie www.costam-costam.pl - owa strona zajmuje się rejestracją domen i hostingiem.

Co będzie bardziej właściwe - odnośnik z anhorem "hosting" do:

www.costam-costam.pl - gdzie tylko i wyłącznie występuje link do PODSTRONY o hostingu i możliwym zakupie usługi, czy:

www.costam-costam.pl/Hosting/ - i tu jest czarno na białym - jest hosting, jest adekwatna informacja i jest możliwość zakupu usługi.

Który z powyższych adresów jest bardziej adekwatny? Mi wydaje się że oba - ale ten 2 jest o wiele bardziej rzeczowy i konkretny.

Dodam też - że jeśli ktoś chce wykonać link prowadzący do tej pierwszej strony - to powinien według moich spostrzeżeń wykorzystać adwords. I wtedy w topie ma 2 strony ;-)

Ot takie myślenie moje po nieprzespanej nocy bo dziecko nie dało :crazy:

..:: Strony WWW ::....:: Nowe technologie ::....:: Hurtownie ::....:: Reszte znajdziesz w google.pl ::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co od wspólnego mianownika - tak na prawdę jest tylko jeden i wiadomo to od zawsze - czarne seo!

szczerze mówiąc, wszystkie moje stronki stoją gdzie stały, albo poszły do góry, bo stosuję:

only-whit_rashnsq.png

:)

Ja mam spore spadki, ale robiłem jeden serwis właśnie tylko white hatem mi nie poleciał.

Frazy, na które pozycjonowałem ten serwis to :

troll

trolling

To chyba nie wiecie że umieszczenie w sposób nie natóralny jednego linku do waszej strony już podchodzi z definicji google pod black hat seo ;-)

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów": Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co od wspólnego mianownika - tak na prawdę jest tylko jeden i wiadomo to od zawsze - czarne seo!

szczerze mówiąc, wszystkie moje stronki stoją gdzie stały, albo poszły do góry, bo stosuję:

only-whit_rashnsq.png

:)

Ja mam spore spadki, ale robiłem jeden serwis właśnie tylko white hatem mi nie poleciał.

Frazy, na które pozycjonowałem ten serwis to :

troll

trolling

To chyba nie wiecie że umieszczenie w sposób nie natóralny jednego linku do waszej strony już podchodzi z definicji google pod black hat seo ;-)

wiemy - tylko że dotychczas nie dotknęło to taką ilością spadków

..:: Strony WWW ::....:: Nowe technologie ::....:: Hurtownie ::....:: Reszte znajdziesz w google.pl ::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciały mi strony z wysokim % odrzuceń (>60%)

Mam stronę ze współczynnikiem odrzuceń na poziomie 29% i niestety też poleciała, także współczynnik chyba nie ma znaczenia.

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się. Współczynnik treści względem pozycjonowanych fraz wydaje się najlepszym wyznacznikiem spadków. Czekamy na analizy forumowiczów odnośnie tej koncepcji i bierzemy się do roboty :)

Jeśli to okaże się trafne, to myślę że dla nas dobrze: wracają czasy, gdy optymalizacja strony była najważniejszym czynnikiem przy pozycjonowaniu :)

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumieć ten współczynnik treści?

Mam Landing Page, dość nietypowy bo z podstronami (fraza + miasto), na każdej podstronie minimalna ilość tekstu: 1000-1500 znaków i jak na razie strona i podstrony pną się w górę lub stoją w miejscu. Żadnych spadków nie było.

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że osoby które mają po 10, 20 domen lepiej żeby sie tu nie wypowiadały - nie ma co szukać związku przy tak małej ilości danych.

sniver -> dla Ciebie 2,5% odrzuceń to dużo ? Chyba Ci sie cyferki pomylily :D

Żadnego związku tu sie nie doszukujcie, tyle moge powiedzieć. Przynajmniej na razie :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że osoby które mają po 10, 20 domen lepiej żeby sie tu nie wypowiadały - nie ma co szukać związku przy tak małej ilości danych.

od przybytku głowa nie boli.

sniver -> dla Ciebie 2,5% odrzuceń to dużo ? Chyba Ci sie cyferki pomylily :D

analytics.png

Nie dużo - nie napisałem że to dużo tylko że pospadały strony które mają niski współczynnik - tak jak ta z powyższego cytowanego postu

Żadnego związku tu sie nie doszukujcie, tyle moge powiedzieć. Przynajmniej na razie :D

raczej z tym współczynnikiem faktycznie to lipny trop, ale jeśli chodzi o jakość treści do frazy myślę że coś w tym jest...

..:: Strony WWW ::....:: Nowe technologie ::....:: Hurtownie ::....:: Reszte znajdziesz w google.pl ::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sniver, z tym że przedmówcy pisali o wsp. >60% i =29%, Ty piszesz o 2,5%, a to chyba jest różnica.

Dziś poleciały mi w dół dwie pozycje mocno okopane na top4, mało popularne frazy, pozycjonowane podstrony z niezwykle wartościową i merytoryczną treścią. Spadki z 4 na 8 i 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że osoby które mają po 10, 20 domen lepiej żeby sie tu nie wypowiadały - nie ma co szukać związku przy tak małej ilości danych.

A ja myślę, że 10, 20 domen łatwiej jest ogarnąć niż 200 czy 300. Z większej ilości domen, wyniki są mniej wiarygodne gdyż łatwo zrobić błędy w pozycjonowaniu lub czegoś nie dopilnować.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności