Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś poleciały mi w dół dwie pozycje mocno okopane na top4, mało popularne frazy, pozycjonowane podstrony z niezwykle wartościową i merytoryczną treścią. Spadki z 4 na 8 i 15.

Czy możesz mi na PW podesłać jakie to frazy, do czego linkowały oraz adres tej strony? Chciałbym sprawdzić kilka rzeczy (bez obaw - nie będę podkładać świni) - chcę rozwiązać problem destabilizacji wyników...

..:: Strony WWW ::....:: Nowe technologie ::....:: Hurtownie ::....:: Reszte znajdziesz w google.pl ::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

SzlafRock -> a ja myśle, że sie mylisz.

Na tak małej ilości domen nie da się nic ustalić.

Ale jak "jedziesz" np. po 10 domen tak samo, WSZYSTKO to samo, kolejne 10 coś innego itd., i wiiesz ze nikt Ci "przyslugi" nie zrobił w postaci "pomocnych" linków, to już coś widać.

I na pewno przyczyną spadków nie jest wsp. odrzuceń - zresztą, nie może być.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczynnik jakości i zgodności treści Panowie (i Panie ewentualnie). Nie zapominajcie że content is king i wnioski same przyjdą...

proponuje najpierw ruszyć główką a później paluszkami

skoro "content is king" to dlaczego z topów nie powypadało wszystko co we flashu?

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego z topów nie powypadało wszystko co we flashu?

Ale na jakich frazach? :P nie mówmy tu o frazach które mają poniżej 1mln wyników bo tutaj jest zbyt słaba konkurencja i pole popisu dla guglacza

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisząc już jak algo ma określić tą jakość w przypadku kiedy nie ma GA podpiętych pod strony, a jest trochę stron w topach, które tego nie widziały w swoim kodzie ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co GA przy analizie treści?

A jak chcesz analizować jakość treści będąc algorytmem w inny sposob jak czasem spedzonym i zachowaniem uzytkownika na danej stronie wyciągniętym z GA?

edyta

poprawka merytoryczna bot>algo

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem coś - czego nie widziałem wcześniej.

Wpisuję w wyszukiwarkę frazę: "Pozycjonowanie".

Domyślnie mam ustawione mam miasto Katowice (nie mogę tego wyłączyć - bo google tego nie pozwala wyłączać - info: https://support.google.com/websearch/bin/answer.py?hl=pl&answer=179386). Zmieniam tę lokalizację na inne miasto i co widzę - inne wyniki - wiem że to tak ma działać - ale w takim razie każdy widzi co innego - mimo że jest nieświadomy. Owszem jakiś czas temu google pisało o zmianach w polityce prywatności itd.. ale jakoś nie dotarło do mnie że będzie mieć to wpływ na wyniki wyszukiwania. Czy ktoś coś może o tym powiedzieć?

..:: Strony WWW ::....:: Nowe technologie ::....:: Hurtownie ::....:: Reszte znajdziesz w google.pl ::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakręcony -> goglacz i tak wie jaki jest wsp. odrzuceń Twojej strony, bez podpiętego GA i innego badziewia. Natomiast żebys Ty to wiedział to musisz podpiąć jakieś statystyki, oczywiśćie niekoniecznie GA ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd G wie, że po wejściu na daną stronę opuściłem ją?

z nienacka - a skąd Alexa bierze swoje statystyki?

współczynnik nie moze miec znaczenia bo jego zwiekszenie z zewnatrz jest bardzo proste

..:: Strony WWW ::....:: Nowe technologie ::....:: Hurtownie ::....:: Reszte znajdziesz w google.pl ::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności