Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

owszem potwierdzam.... na dużej próbie sklepów i długiego można dostać zawału .... :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mi strony nie wróciły do TOP po ostatnich wydarzeniach, ale jak widze idą po woli do góry, fakt nadal to jest otchłań ale przynajmniej dla mnie jakieś światełko w tunelu

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja dzisiaj zaobserwowałem coś ciekawego w frazach, które mi trochę pospadały. Tak z 80-90% z nich to frazy, które były bardzo stabilne i od kilku czy nawet kilkunastu miesięcy siedziały sobie w TOP'ach bez większej roboty. Teraz te wszystkie frazy poleciały na 2,3 czy 5 stronę czy wypadły z indeksu. Z kolei te nad którymi siedziałem ostatnimi czasy teraz mi wpadają do pierwszej 10.

Może G daje mi do zrozumienia "bierz się chłopie do roboty wszystkie frazy wymagają uwagi" :P

Mam to samo 2 frazy które miałem w pierwszej 3 top 10. Jedna raz znika z indexu druga na pierwszym miejscu. I tak w kolko.

Życia nie mierzymy ilością oddechów, lecz tylko tymi, które zaparły dech w piersi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe coraz lepiej się mają strony linkowane swl.

wg tego co robiłem ostatnio, linkowanie SWL ma się bardzo dobrze - warunek - strona nie moze być na indkesie w google, czyli nie mogła załapać filtra po pingwinie, jak załapała SWL szkodzą wg mnie, jeśli jednak wcześniej nie była robiona SWL to nawet danie niewielkiej ilosci punktów na jakąs fraze mocno wybija taka podstrone na nawet trudne i oblegane frazy

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyna losująca włączona, na kogo wypadnie na tego bęc

zasady są proste:

If strona porządna, zadbana i stale linkowana > 2 lata - kuleczki (rand -5 do -50)

If strona preclowana i katalogowana bez social - kuleczki (rand -20 do - 100)

If strona zsocjalizowana facebookiem, twittereem i naszym Gplusem - kuleczki (+ 5 do +100)

If strona zpedefowana, zsocializowana, zblastowana, zwikiczona, zpinterestowana, zbookmarkowana, spreclowana, skatalogowana - (out -1000 bo nawet google nie ma linków z tylu źródeł)

If strona zoptymalizowana, zpostowana forami, zbookmarkowana, zsoclizowana delikatnie - kuleczki (+ 10 do +50)

To kto jest dzisiaj zwycięzcą? ;P

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie, że to ciagle się mieli i mieli. Jednego dnia na jednej domenie mam @up nastepnego na tej samej domenie mam @down. I tak mam kilkadziesiąt domen @up i kilkadziesiąt @down. Nie mowiąc już, że sa kwiatki, gdzie częśc graz @up, a część @down na tej samej domenie :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem statystyki.... Idę się napić czegoś mocnego...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Skoro na frazę "tanie kabiny prysznicowe" X domena pojawia się w TOP20 - 8 razy, Y domena 4 razy to dla użytkownika poszukującego wartościowych wyników wyszukiwań w TOP 20, gdzie 12 pozycji zajmują dwie domeny... nie ma mowy o jakiejkolwiek jakości wyników wyszukiwań.

dżez do łez Panie i Panowie. Jak tak dalej będzie, wartościowych wyników ze spokojem będziemy szukać do TOP 50 ;-)

www.tebim.pro - Rozwiązana dla e-biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności