Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ten pan co wjechał na premierę Batmana i zaczął strzelać, twierdząc że jest Jokerem... zj****ł bo powinien wpaść do siedziby Google twierdząc że jest Pingwinem... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospadały mi domeny, które były w TOP3 od wielu lat i prawie nic przy nich nie robiłem. Pospadały strony, które były często aktualizowane o nowe unikalne i wartościowe treści.

Są 3 opcje:

1. Google losowo wycina strony.

2. Google nauczyło się wykrywać SEO zaplecza [katalogi, niskiej wartości strony, linki w stopkach nie związane z tematyką itp.].

3. Wyszukiwarka sprawdza zróżnicowanie linków [anchor i źródła], przyrost w czasie itd.

Burdel w wynikach jest dlatego, że praktycznie każda strona, która coś zarabia była pozycjonowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie jakieś ciekawe " kwiatki " google to zapraszam do publikacji ich tutaj :

https://www.facebook....440032936018074

Pozdrawiam !

Dlaczego ukradłeś obrazek z mojej stopki ?

Myślę, że jeśli ktoś udostępnia coś na forum publicznym jest to ogółu.

Jeśi się mylę i sobie tego nie życzysz oczywiście usunę go w trybie natychmiastowym i z góry przepraszam za kłopot :)

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności