Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę potwierdzić, że strony, które mają title i description trzymają się, a tam gdzie nie ma lub skasowałem, bo każdy mówił, że Google i tak nie zwraca na to uwagi, to wszystko poleciało, nawet po zmianie treści i budowy strony.

Edit:

Ma ktoś wskazówki dla Webmasterów GQG z lutego 2012, w marcu je uaktualnili, chiałbym wiedzieć o co, jak ktoś dysponuje screenem, to nich wklei proszę

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak dla mnie title i description nie mają tutaj nic do rzeczy.. jedno i drugie mam zoptymalizowane na podobnym poziomie na wszystkich pozycjonowanych stronach. Efekt jest taki, że lecą strony niemalże drogą losowania. Albo to prawdziwa ruletka, albo trzeba szukać dalej gdzie tkwi szkopuł.

próbowałem spamować forum spamerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, na naście stron które otrzymały 19.07 powiadomienie o wykryciu linków 4 z nich ciągle mają zachowane pozycje. jak u was?

Dostałeś 'naście' powiadomień ?? :)

Spokojnie ze spadkami - jak mają przyjść to przyjdą nawet po miesiącu :) - u mnie niedawno zanotowałem karę po miesiącu od dnia przyjącia maila..

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 w sumie 19.07.Ostro pojechali. Z rozmów ze znajomymi wielu z nich też podostawało, niektóre serwisy bardzo znane i uczęszczane. Jest popłoch w branży, to fakt. Tak czy tak biznesy uwalone, bo jak zdejmiemy linki strona spadnie w wynikach, a jak nie zdejmiemy to tymbardziej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest popłoch w branży, to fakt.

I o to właśnie im chodziło :) przez ponad rok przygotowywali przedpole robiąc wodę z mózgów ludziom jakie to SEO paskudne i teraz są efekty ;) zasada felusia dzierżyńskiego działa zawsze i wszędzie i w każdym temacie :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 kwietnia poszła pierwsza fala.. moich stron kompletnie nie ruszyła.. dlaczego? Bo nigdy nie stosowałem SWLi, a pozycjonowanie robiłem rzetelnie ZAWSZE z ręki. Od tygodnia zmiany są na tyle duże, że faktycznie odczułem spadki, ale nie powinniśmy jeszcze lamentować Panie Kapitanie.

próbowałem spamować forum spamerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak podejrzane źródło linka - jest tylko link ze źródła o niewartościowym kontencie.

sporo pozycji mi powracało, a sporo gdzieś poszło w las - hen, hen - gdzieś za lasy i góry. Daleko, daleko...

sprawdziłem sobie to co ja mam i poszły w piz.. strony które nie miały odpowiednich meta, nagłówków (Hx) itp. Więc to raczej fałszywy trop.

..:: Strony WWW ::....:: Nowe technologie ::....:: Hurtownie ::....:: Reszte znajdziesz w google.pl ::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak podejrzane źródło linka - jest tylko link ze źródła o niewartościowym kontencie.

Widzisz, tylko do ciężkiej cholery kto ocenia te wartość i na jakiej podstawie ? Wartościowanie było jest i będzie zawsze kwestią subiektywną - piszę/mówię o tym od lat ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dwie strony miały SWL - statlink, weblink, fakt. Waliłem co vbyło pod ręką. TOP 10 robi to samo. Inaczej się nie da bo naturalne linkowanie to fikcja. Reszta stron nie miała SWL, jeden sklep posiadał tylko linki do poszczególnych produktów z moich dwóch stron oraz kilka katalogów, tych lepszych. Sklep oczko w głowie, od 2005 roku dobra pozycja w branży,dosyć wąskiej i specjalistycznej. Nie trzeba było ostro pozycjonować bo "wchodziło samo". Przez ten czas jak patrze po GWT uzyskałem całe 27 linków z czego 25 bez anhora (adres linku jest anhorem) i dwa z anhorem nazwy sklepu. Ciekawe które uznał za nienaturalne, bo chyba nie z mojej innej strony (tematyczne forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak podejrzane źródło linka - jest tylko link ze źródła o niewartościowym kontencie.

Widzisz, tylko do ciężkiej cholery kto ocenia te wartość i na jakiej podstawie ? Wartościowanie było jest i będzie zawsze kwestią subiektywną - piszę/mówię o tym od lat ...

masz rację - to wszystko są automaty, ale coś jest na rzeczy.

..:: Strony WWW ::....:: Nowe technologie ::....:: Hurtownie ::....:: Reszte znajdziesz w google.pl ::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu była już wiadomość że topy będą "rotacyjne", gogle w ten sposób ma dać szansę stronom dopiero powstałym/młodym/ora takim które topa nie miały.

Może to właśnie realizują.

Ale od rzeczy - ciekawostką jest to że pozycjonując np. w usa nie ma takich jajec jak w naszym pięknym kraju. Od kwietnia pozycje sie praktycznie nie zmieniają, jedynie lekkie skoki(o kilka oczek). Zastosowanie metod - bez zmian.

Coś mi sie wydaje że jesteśmy królikami doświadczalnymi :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zajmuję się pozycjonowaniem zawodowo. Obecnie mam 4 domeny na których umieszczone są programy afiliacyjne.

Do 25 kwietnia jedna z nich (wiek 3 lata) była w TOP 10, i to na bardzo wiele fraz, linkowałem tylko do katalogów, żadnego SWL, czasem umieszczałem ogłoszenia w różnych serwisach ogłoszeniowych. Na pewno była odpowiednio zoptymalizowana przez odpowiednie osoby, ale czy dzisiaj ma to znaczenie?... Czy wytyczne Google maja sens...

Pozostałe 3 domeny (wiek od 5 miesięcy do 1 roku) gdzieś tam przewijały się na 3 ,4 stronie w google.

Po 25 kwietnia, moja najważniejsza domena wyleciała prawie w otchłań, i dosłownie od kilku dni zaczyna wracać (ale zrobiłem 301 miesiąc temu), na razie wróciła na jakieś 60% fraz.

Pozostałe 3 domeny po 25 kwietnia wskoczyły do TOP10. Te domeny również katalogowałem podobnie jak pierwszą najważniejszą domene. Czasami też umieszczałem ogłoszenia w serwisach, ale rzadziej.

Nie mam na to wytłumaczenia. Jedyne do czego można się przyczepić to to, że nazwa 1-szej domeny przed przekierowaniem nie nawiązywała wogóle do branży którą reklamuję (po zrobieniu 301 domena jest związana nazwą z moja branżą), a pozostałe 3 domeny jak najbardziej mają w swojej nazwie nawet zwroty związane z branżą.

Zauważyłem także to co pisał parę postów temu pewnien forumowicz, że podstrony idą wysoko nawet do TOP2-3 na hasła związane z tematyką podstrony, a strona główna jest niżej na frazy związane z kolei jej tematyką.

I jak to wszystko ogarnąć... Założyłem 2 kolejne strony, na razie wyposażyłem je w odpowiednie treści, ale dalej to nie mam pomysłu jak zdobywać do nich "naturalne linki" :)

Może jakis billboard wykupię w moim mieście, może ludzie będą klikać moje adresy, w końcu branża chodliwa ;)

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobywanie naturalnych linków graniczy z cudem ;/ Ktoś by musiał napisać fajny artykuł (unikalny) i dodać link do strony z odpowiednim anchorem. Według Google tak to powinno działać, ale jakoś nie widzę żeby wnuk dał link do firmy pogrzebowej bo ładnie nieśli trumnę z babcią i poleca tą firmę, bo dała mu mnóstwo ciekawych wspomnieć.

To co się obecnie dzieje to żal, a wytłumaczenie fanatyków jest zawsze to samo " wyniki są lepsze niż kiedykolwiek" - To jest ich odpowiedź na każde pytanie i sugestie :)

Pozdrawiam

Zapraszam na stronę grupy pozycjonerzy24 gdzie realizujemy pozycjonowanie w wyszukiwarce Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności