Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to Was pocieszy to nie tylko w PL zauważają "problem"

https://seoinfo.edu.pl/kilka-pytan-i-wszystko-jasne/

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chciałem własnei pytać, jak z wynikami jest w innych krajach. Sam nie mam za dużo czego analizować, a zastanawiam sie czy jestesmy tylko poligonem, czy to działanie na wieksza skalę :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że Google samo sobie tworzy tytuł dla stron? Mnie się to przytrafiło już na dwóch. Dodam, że były to strony gdzie <title> było ściśle frazą pozycjonowaną, nie było poza tym nic(nazwy domeny etc.)

dość dawno się to już pojawiło, tak jak lokalizacja po IP - pierwsze frazy wyświetlały się tak w maju, natomiast teraz wszystkie się tak wyświetlają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy to oni robią ale na nas :D

Z poligonem doświadczalnym jest pewnie tak jak zawsze:

- zmiany w USA 0.5%

- zmiany w EU(oprócz Polski) 5%

- zmiany w Polsce 50%

Ostatnio sami przyznali że u nas najwięcej testują :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamka - już nie wiem o co chodzi, chodzi o młodą stronę, jakś tam. Systematyczna praca, szerokie linkowanie, dużo fraz, linki ze wszystkiego od społeczności do precli i katalogów, delikatnie podawane.

Az tutaj nagle wystrzeliła, jak z procy i myślałem żę to chwilowe, ale siedzi już kilka dni i nic w top 10. Fakt stronka dopieszczona jak kobitka na randce, ale efekt mnie zaszokował. po 19-07 jeszcze lepiej. Pojawiłą sie na frazy że tak powiem z drugiego rzędu sziedi sobie w top 10 na frazę z wynikim 127 milionów - nie wiem dlaczego. sprawdziłem na smartfonie, na róznych kompach i nic. Zasadniczo ta fraza miałą być pomocnicza - chodziło szerokie linkowanie.

Inna domena pieszczę linkuję prawie tak samo i - prawie zawał od niej mam bo skacze jak piłka przy kozłowaniu.

Domena trzy - byłem numerem jeden - drugi mój sklep, to już pieszczocha - i k.....a pingwin mnie zadziobał, tzn nie wpuszcza mnie na stronę pierwszą. Fakt nawaliłem linków na 3 frazy na maxa. skąd się dało i jak się dało uwaga bez SWL. iklapa zdużych obrotów mam teraz z 30 procent tego co wcześniej.

Co jest - bonus nie wierze, domena nr jeden ma ze trzy lata, tylko ostanio strona zrobiona od podstaw, kwiecien-maj, inaczej po update kwietniowym -

Ttrochę zmieniłem koncepcje pracy ale nie wierzę by ta zmiana spowodowała taki efekt, tym bardziej że innych domenach też mam zmiany koncepcji pracy a efekt zero mierny.

Wczoraj ruszyłą w świat kolejna strona kolejnego klienta zrobię ją jak to pierwszą i zobaczymy.

Nic nie rozumiem rulrtka - to tak jak by małpa ciągneła losy ustawiała je w sobie znanej kolejności.

Zal mi mojego sklepu - był dobry dodatkowy dochód.

a z drugiej strony

Nie wierzę że czasy seo sie skończyły - tylko google wprowadza zamęt aby nie rozgryźć algorytmu. Może odpowiedzią jest matematyka i jej dział związany z rachunkiem prawdopodobieństwa. może proste zalezności są już za nami, może teraz mają znaczenie linki no-falow ich ranga w nożniku wzrosła.

komputery myśla "matematycznie" nie ma bata, na dziś musi tak być czynnik a plus czynnik b w relacji do zmiennej c,, która to c jest wynikiem x razy y razy z. a do tego by zamieszać ludziom w głowach wprowdzimy czynnik losowy, gdzie jego wielkość jest zalezna od d i f i tak dalej......

pozdrówka panowie - damy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie - damy radę.

No jasne że damy radę... chcemy i musimy dać radę... Nikt nie wmówi na nam że nie damy rady...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dostała ?

Filtr

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablica dostał filtra i to takiego, że nwet ze słowem ogłoszenia i nazwą domeny ich niema. Jak nic nie zrobią to nawet ze 2 latka posiedzą w takim filterku.

W google są, ale tak szczerze co za róznica dla strony czy ma bana czy filtr. W jednym i drugim przypadku jest się w czarnej

( )( ).

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności