Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Google chyba zaczęło czytać w myślach. Wczoraj sprawdziłem pozycje dla dosyć świeżej strony, 12 pozycja wyjściowa - myślę sobie, chwila zabawy i ładnie w top wskoczy - właśnie dzisiaj miałem zacząć działać. Teraz patrzę - frazy w top100 już nie ma.

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też to samo - przy kilku świerzakach strony weszły na co niektóre frazy. No i pare przy okazji powypadało. To akurat wydaje sie normalne bo miałem takie wahania wcześniej i o wiele dawniej.

..:: Strony WWW ::....:: Nowe technologie ::....:: Hurtownie ::....:: Reszte znajdziesz w google.pl ::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj strona firmy projektującej strony poleciała na frazę główną "projektowanie stron internetowych + MIASTO" z 2 strony na 5. Niby nic dziwnego. Z tym, że linki pochodziły wyłącznie ze stopki w projektowanych stronach + plus kilka z forów dla programistów. Rzadnych katalogów, SWLi, precli, rumakaów, itd. Ubaw na maksa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie podobne wrażenia? - https://blog.eurohost.com.pl/google-poprawia-swoja-poprawke

U mnie na prywatnie pozycjonowanych stronach jest podobna tendencja, najpierw jebut, a potem powoli do góry... Oby się nie kończyło jak z tym Syzyfem, wielki spadek tuż przed szczytem góry :-)

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności