Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wydaje mi sie, ze pozyjonowanie bedzie istniec tak dlugo jak dlugo istniec bedzie Google. Z roku na rok staje sie jednak coraz bardziej zawile i czasochlonne. Stworzylismy automaty aby przyspieszyc sobie czesc pracy, a tak naprawde jej sobie dodalismy. W gruncie rzeczy to co Google musialoby zrobic aby pozycjonowanie przestalo istniec lub przestalo byc oplacalne? Musieliby chyba sprzedac cale top10, a wtedy ludzie odwrociliby sie od Google na rzecz binga czy innego wynalazku.

Odnosnie topicu: U siebie nie zauwazylem wiekszych zmian. Wszystko stoi jak stalo, drobne wahania na paru stronach ale w granicach normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ważne, ale zaóważyłem że strony które zostały napisane w html5 i według zaleceń (bez flashów itp bajerów) nie pospadały mi w wynikach. Dopiero teraz to zaóważyłem - czy ktoś może to potwiedzić?

..:: Strony WWW ::....:: Nowe technologie ::....:: Hurtownie ::....:: Reszte znajdziesz w google.pl ::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj wszystkie 4 najważniejsze frazy spadły o około 2-3 pozycje w dół, dwie z top 1... Też macie jakieś spadki ?

Współczuję Ci. Az trzeba było tu się wpisać aby Nas poinformować o spadkach 2-3 miejsca w dół. Po prostu tragedia. Moje kondolencje, jestem duchem z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Ci. Az trzeba było tu się wpisać aby Nas poinformować o spadkach 2-3 miejsca w dół. Po prostu tragedia. Moje kondolencje, jestem duchem z Tobą.

Miales kiedys jakas strone w top1 na mocno oblegana fraze? Spadek nawet o jedno oczko w dol to kilkukrotnie mniejsze zyski. Nie ma co szydzic bo to boli, a na top1 czasami bardzo ciezko jest wrocic.

Wydaje Ci się.

Poprzesz to jakims argumentem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w ciągu kilku dni wróci do normy, u mnie na szczęście mało spadków a nawet od poniedziałku obserwuje bez specjalnego linkowania wcześniej wzrosty. Także o to jestem spokojny.

Co do top1 frazy rozrywkowe które spadają o np: 1, 2 pozycje potrafią stracić kilka-kilkanaście tysięcy odwiedzin, a są pewnie takie że i więcej.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dzisiaj była Panda 3.9, to cykliczny pingwin będzie za 5 dni, czy był już 19.07? Bo tak naprawdę to co to było parę dni temu? Sroka, zebra, skuns, k...wa jeżozwierz, czy tupot małych stóp pingwina?

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja skłaniam sie ku tezie że nic nierobienie jest najlepszym wyjściem z sytuacji - przeczekałem, lekko rzeczy poprawiłem i po prostu ... lodzio, miodzio :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności