Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja skłaniam się do stwierdzenia, że spadki są spowodowane banami stron linkujących.

Mam na myśli śmietniki czyli: katalogi, precle i inne tego typu.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe linki rozsądnie podlinkować i średnie jak i łatwe frazy wchodzą bez mydełka do topu 10 ;) Średnio tak z 6 na 10 wejdzie bez mydełka. :) Mydełka na razie nie używam ;)

Legenda:

Mydełko - ostre linkowanie. ;)

Chociaż to stre, to pojęcie względne tu dla każdego. ;)

Linkuj dalej i nie pier*ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciała najważniejsza dla mnie stronka łącznie z długim ogonem. Dodaje nową treść, daje ping i strona wraca na główne frazy (poza ogonem) wisi ze 12 godzin potem znów znika. Dodaje treść, puszczam ping, wraca... i tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się po co w wynikach wyszukiwania na jednej stronie google wyświetla 10 razy ten sam serwis. Wg mnie to tylko wkurza użytkowników przeglądających wyniki i trafiających ciągle na ten sam serwis. Od kilku dni to zjawisko zdecydowanie się nasiliło.

10wynikow.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzadkość kiedy Googlarze przyznają się do wtopy... Najlepszy jest Dido który brnie w zaparte... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Soprano, a mi najbardziej z tego so podesłałeś spodobałoi się wytłumaczenie kolegi Moher'a. Nie wiem, ale jak by G miało ( )( ), to chyba mało komu udało by sie przebić we wchodzeniu tam kolegę :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności