Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rany, przecież jasno piszą, że to nie błąd tylko problem , jeszcze nie zdążyliście poznać googlojęzyka ? :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, racja. Teraz już widzę różnicę :). Czyli problem polega na tym, że coś jest dobrze zrobione ale zostało źle "wdrożone". A błąd polega na tym, że coś zostało źle zrobione i przez to źle "wdrożone". No tak, teraz już rozumiem. Pewnie ta druga opcja w ogóle im się nie zdarza.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo teraz pokazane jest lepsze 10, wcześniej było gorsze 10 ;)

A tak poważnie jeśli jest błąd, Google powinno się przyznać na oficjalnym blogu tak jak to się chwali wdrożeniem super poprawek, tak samo pracownicy Google'a powinni występować w filmikach na różnych portalach, chociaż jako że liczy się kasa lecą tylko pozytywne komunikaty, a tych negatywnych nie ma i nigdy nie będzie póki Google istnieje.

A tu sami jak widzicie nie ma błędu, jest jedynie drobny problem, nawet jeśli problem dotyczy przykładowo 90% fraz polskich to w skali świata to jest pewnie mniej niż 1% dlatego też takie procentowe podawanie ile % fraz zmiany dotykają a ile nie można między bajki włożyć, bo co mnie interesuje globalna statystyka, skoro to u nas jest poligon doświadczalny i co moment jakaś mina wybucha...

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam dzisiaj zielono w statystykach :D:P

Nie wiem jak Wy to robicie ale moje kilkadziesiąt fraz, które poleciały, żadna nie wraca. Dotyczy to zarówno tych ostatnio linkowanych jak i nie ruszanych od roku.

Co więcej - nowe, bardzo łatwe frazy nie wchodzą... Tak jakby linkowanie staciło moc, co chyba niemożliwe jest.

Nie ma jak dobry Sklep komputerowy

Profesjonalny serwis komputerowy Bielsko i wszelkiej innej elektroniki.

Już niedługo tablety sprawią, że Twój laptop stanie się niemal bezużyteczny ;)tablety ceny, sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy to robicie ale moje kilkadziesiąt fraz, które poleciały, żadna nie wraca. Dotyczy to zarówno tych ostatnio linkowanych jak i nie ruszanych od roku.

Co więcej - nowe, bardzo łatwe frazy nie wchodzą... Tak jakby linkowanie staciło moc, co chyba niemożliwe jest.

Tak to właśnie bywa, że jak jeden ma zielono to drugi musi mieć czerwono...

Sorry za mega merytoryczną odpowiedź, ale piątek wieczór jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności