Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

KU**A JUZ NIE MAM SIŁY !!!

zmień zawód.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu gdybac ze puszczono znowu, ja mam wrazenie ze ten pingwin to chodzi codziennie i tu coś chapnie tam coś ugryzie, to gdzie jeszcze co innego zeżre i ciągle ogryza mi te moje strony, że już patrzeć nie mogę, strzeliłby go człowiek w pape zeby wiecej nie przychodzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seonerd już jakiś czas wyniki z YT zabieraja miejsce organikom, wpisz sobie parking warszawa, to zobaczysz tylko 8 organików i reszte mapek (to samo dla lokalizacji: warszawa i to samo dla polska) :)

Kurczy się miejsce.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zakręcony Rozpychają się śmieci od Google w wynikach, ale jeszcze wczoraj na frazy muzyczne było 10 witryn na pierwszej stronie. Wiem, bo mój brat prowadzi kilka stron fanowskich i mu je pozycjonowałem ;) Wygląda na to, że teraz Google liczy swoje śmieci jako normalny wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności