Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie liczyl na duza korekte.

Najwieksze zmiany sa na bardzo trudnych frazach. W topach utrzymaly sie i powskakiwaly strony duzych firm ktore i tak korzystaja z adwordsow i tak. Do tego powskakiwalo wiele swierzych smieci czesto stron z 2-3 zdaniami tekstu linkowanych xrummerami, scrapeboxami i innymi smieciami ktorymi ostatnio nawet strach bylo podlinkowywac 2 czy 3 poziom linkow. Polecialy glownie starsze strony, czesto firmowe. Wszedzie wokol slysze musze wziac tymczasowo adwordsy bo nie mam co robic/skad wezme na pensje dla pracownikow - czegos takiego nie slyszalem przez wiele lat. Wiele osob rzucilo sie na adwordsy inni czekaja na rozwoj sytuacji.

Niestety nie doczekaja sie zmian i beda musieli miesiacacmi placic za adwordsy. Czuje ze za kazdym kolejnym wiekszym updatem beda staly "ciekawe" zmiany i kolejne strony beda wypadac w kosmos. Sporo osob na zachodzie twierdzi ze ruch im skoczyl z Yahoo i Binga ale niestety to nadal ulamek tego co daje G i uzytkownicy tak szybko sie nie odwroca od G pomimo tego ze naturalne wyniki beda gorszej jakosci. Niestety zawsze jakis sponosrowany wynik bedzie przyblizony do szukanej frazy wiec userzy odnajda co szukali.

Search Engine Optimisation Services UK SEO Services

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jesteśmy dla G planktonem, którego nie zauważą nawet jak się połączymy w dużą ławicę. Przepłyną przez nas jak wielki waleń i tyle naszego kozaczenia. Uderzyć w nich, w tej chwili, można już tylko prawodawstwem.

100% racji...

O tak! "Kolejny krok w kierunku promowania witryn wysokiej jakości", tylko analizując zawartość SERPów można dojść do wniosku, że przy okazji tego kolejnego kroku G znowu wdepnęło w g...

Chcemy stworzyć warunki, w których osoby stosujące optymalizację white hat lub w ogóle nie optymalizujące swojej witryny, będą mogły się skupić na tworzeniu ciekawych i przydatnych witryn.

Oczywiście...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym jest webspam wg Google? bo nie rozumiem? Wyjaśnijcie mi proszę:D Przykład z dziś!

Jest strona hobbystyczna - prowadzona rok, jakość materiałów publikowanych wg mnie jedna z najlepszych, treści dostarcza super specjalista w branży - lubi to i pisze, wiec wiele osób wchodziło na stronę i pisało podziękowania za pomocne teksty (sam dziękowałem). Dorobił sobie sklepik, dalej pisze teksty za freee, ale przy okazji coś tam sprzedaje. Od pół roku wszystko szło w parze, człowiek motywowany ruchem na stronie, tworzył naprawdę dobre treści, niestety dziś już jest w niebycie!:P

Dziesiątki studentów, uczniów techników, nauczycieli z tej dziedziny zostało pozbawione dostępu do istotnych informacji związanych z tymi technologiami - tak przy okazji walki ze spamem. Teraz za to samo muszą zapłacić i to konkretną kasę. inni za te informacje nieźle sobie życzą.

Czym jest webspam!!!???

Nie pytajcie o szczegóły, sam korzystałem z tej strony i jego usług jako klient! Gadam z nim przy rozwiązywaniu problemów z innej branży w której działam - technologie.

Teraz na jego miejscu siedzi masa tematów z forów z pytaniami o przedmiot, ale nie ma odpowiedzi lub są pożal się.

To tak przy okazji!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zarejestrować BacklinksAreKing.com czy coś w ten deseń, wrzucić tam skrypt, który będzie dobierał słowa kluczowe i chmure tagów z KW ze stron referujących, a następnie blastować, np na "Matt Cutts" :-P

Jakby ktoś się pisał, to dajcie znać :D

- Jak najdłużej może stać pasztet?

- Całą dyskotekę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe algo jest bardzo skuteczne - już bardzo długo nie działa całkowicie serwis blogi.pl - nie przeszkadza mu to być w top 10 na frazę blogi

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matt , Kaspar , chłopaki zamiast robić porządki w serpach zrobilibyście mi porządki w biurze :D

nieporzadek.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę formularz zgłaszania spamerskich monitorów i laptopów?

w sandboxie :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie liczyl na duza korekte.

Przecież jeżeli by zostały takie serpy to pośmiewisko na cały świat, nawet w niszach potasowało g tak że śmiać mi się chce a strony wartościowe w dół, to musi się wyprostować to wszystkie aktualizacje które robią bałagan są z góry przemyślane, nie poto mają tylu inżynierów i robią taką kasę że nie wiedzą co się stanie z serpami jak wpuszczą nowy kod - oni robią to umyślnie.

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów": Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, amatora, obyło się bez szumu. Strony stoją tam gdzie stały, lekkie ruchy góra-dół. Jestem trochę wyłączony z tej pozycjonerskiej histerii, ale współczuję Wam trochę, że Wasz "chleb" jest tak bardzo niezależny od Was.

Katalog www | Darmowy katalog stron | Katalog stron

Kupię SEOkatalogi, oferty proszę przesyłać na PW. Wymienię się również tajnymi kodami do SEOkatalogów - też PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności